petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafası zeytinyağı olmuş.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Eylül tarafından 17 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Eylül

Eylül New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,kuşum makadında dışkıları birikiyordu.Aldığımız petshoptaki kadın tüylerinin uzun olduğundan böyle olduğunu söyledi.Ama pek güven verici değildi.Annemde internette araştırmış,suyuna zeytinyağı konup içirilmesini okumuş.Bunu yaparken kuşumun kafası yağ olmuş.Bunun için ne yapmalıyız,zeytinyağı zarar verir mi,kabız olup olmadığını nasıl anlarım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:46 -->-> Daha önceki mesaj 15:28 --

Yardım edin lütfen.Rahatsız oluyor kuşum,ne yapacağımı bilemedim.

2. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    Sprey su ile yıka hafifce
    Zeytinyagının zararı olacagını sanmıyorum
    Kabuızlık durumunda da kulak pamugu ile bir damla agzına damlatsan yeterli suya koymaya gerek yok

3. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Suyuna sirke ve limon koyun 1er damla. Zeytinyaği doğal bi madde. Zarari olmaz. belki yarari bile vardir. Ama yağlı suyu hayvana içirmek zararli olabilir. Suluğu iyice yikayin suyu tazeleyip icine 1er damla limon ve sirke koyun.poposunda yapismis dişki varsa onlari da temizleyin. kolay gelsin

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Banyoluğu var ise banyo yaptırabilirsiniz o kendi kendini temizler, banyoluk yok ise fısfıs ile üzerine fazla olmayacak şekilde su püskürtülebilir.

5. Eylül

Eylül New Member

Beğenileri:
    0
    Banyoluğunu koydum biraz girdi içine ama korktu çıktı.Kafasına su sıkmıştım ama yine de kaldı o da kafasını tellere sürtüyor,kendini temizlemeye çalışıyor.Yakında geçer umarım teşekkürler.

6. MehmetBehram

Beğenileri:
    0
    https://vimeo.com/136496192

Dostum bnm kusumda suan tuyde banyolugu taktim onceleri korkuyordu fakat zamanla alisiolar kesfettikce kisa kisa girip kendilerini temizliyorlar endise etme senin kusunda kafasini tunege vs surterek kendi temizligini yapar banyolugu tak sabret faydasini gorursun bence gecmis olsun

Family is Sacred !

7. Eylül

Eylül New Member

Beğenileri:
    0
    Yıkandı ve temizlendi ama hasta oldu.Veterinere götürdüm,ateşi varmış.Ve bana satan kişi bitli olmadığını söylemişti ama veteriner sadece yağdan bu kadar kaşınmaz dedi.Derisinde çok yara varmış.Şuan suyuna antibiyotik koydum,içti biraz ama öyle duruyor yerde.Uyuyor gibi hep,hasta gözüküyor baya.İnşallah iyileşir.

8. MehmetBehram

Beğenileri:
    0
    İnsallah iyilesir kus alacaksan petshoptan almamani tavsiye ederim gecmis olsun

Family is Sacred !

9. Eylül

Eylül New Member

Beğenileri:
    0
    Sağolun,ilaçlı suyundan bir kaç kere içti.Ama ishali hala devam ediyor.Su gibi hatta ben ilk gördüğümde suyu döküldü sandım ama ishaliymiş.Umarım ilaç işe yarar.Petshop harici nereden alabilirim?

10. MehmetBehram

Beğenileri:
    0
    Bu siteden uretici kismina ve yavru muhabbet satanlar konulari var ordan iletisime gecebilirsin. Ben [MENTION=49]Cihan AYTAN[/MENTION] beyden aldim 2. Kusumu kendisi iyi bir uretici ve guzel bir insandir...Cihan bey gibi cok uretici var bu forumda

Family is Sacred !

#10 MehmetBehram, 18 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 18 Ağustos 2015

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu zeytinyağı