Karadeniz Pet

kafasina bakin..

Fotoğrafta tam belli olmuyor ama..
Tüyler önce kalın saç teli şeklinde çıkar, sonra etrafındaki şeffaf kılıf yırtılıp tüy ortaya çıkar. Bu tarz çubuksu oluşumlar başlamışsa doğru yoldasın demektir.
Olmadı 3-4 gün sonra 1 kez sarımsak, (sarımsağın posası sürülmeyecek. Dövdükten sonra pamuk ile suyundan sürülecek, suyu çık çıkmazsa su damlatılabilir.) Sonraki günler de trosyd..

Evet vazalinleyince dahada net cikiyo diken diken cok deil ama var yinede peki kanatlarina ne yapicam oralari kasiyo krem yada sarimsak zarar vermesin

sadece yüzündeydi
fucidin kremn adı

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim Psikolojikmis yanina bitane daha al yada degistir dedi bende degistirdim kac aylikki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:57 --

Sorun yok, kuşlar iyi olsun, sahipleri mutlu olsun.. :)
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim kusumu degistirdim aklim onda kaldi ama...

Bu fotoğraftaki kuşun çeresi mavi değil ki beyaz, çok hafifi bir mavilik var. Dişi olması lazım.
Başka fotoğrafı var mı?

Suan icin yok evdede deilim sonra cekerim evet masmavi deil beyazin cevresi mavi.. bu kac aylik peki 3-4 dedi ama oraya pek güvenmiyorum cunku. Bide digerinin kardesleride ayniymis bugun gidince söyledi baktim aynilardi.

Veteriner ne dedi bu kuş için? İç parazit olma ihtimalide var.Aç karnına Beyaz tut yedirin mutlaka. Parazit varsa dışkısında belli edecektir

Veteriner ne dedi bu kuş için? İç parazit olma ihtimalide var.Aç karnına Beyaz tut yedirin mutlaka. Parazit varsa dışkısında belli edecektir

Veteriner psikolojik oldugunu ve yanina bi yavru daha almam gerektigini yada aldigim yere götürüp degistirmemi söyledi bende degistirdim fakat kuscu kardesininde öyle oldugunu söyledi eger gercekten kardesiyse gördüm oda ayniydi. Bu kusumunda bugun ishal sorunu var

Siz hangi vicdansız veterinere götürdünüzki kuşu değiştirin dedi. Bi veteriner bunu dermi. O adamın edeceği tedaviden ne hayır gelir. Psikolojik olarak kafasının döküldüğünü ilk defa duyuyorum. Petshop ortamında kuşlar birbirlerine zarar vermiş olabilirler. Psikolojisi bozuk kuş tüy yolar benim bildiğim ama kafasındaki tüyleri yolabilmesi mümkün değil

Geri