petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafasında kan toplaşması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Muhammet BAYDEMİR tarafından 4 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Muhammet BAYDEMİR

Beğenileri:
    12
    Herkese merhabalar,

Erkek kuşum ile dişi kuşum sürekli oynaş halinde bazen birbirlerine vururken görüyordum. Bugün erkek kuşun tepesinde fotoğraflardaki gibi kan toplanması gördüm bu bir sorun yaratır mı? Kuşları ayırmalı mıyım?

Not: Kuş hiç yerinde durmuyor elime alıp korkutmak istemedim fotolar biraz kötü k.bakmayın şimdiden.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Benim kuşlar da kur yaparlarken erkeğin ayağı kanamisti her yer kan olmuştu Sonra ayırmıştır ama bu durum benim kusun yavru büyütürken stresli olmasından kaynaklanıyordu herhalde. bakin kuşların durumuna bence bunda bir şey yok zaten ciddi bir şey daha olursa hemen ayirirsiniz

Sayfayı Paylaş