petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafasını duvara çarptı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert Can YALÇIN tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Kafasını lambaya çarptı

Arkadaşlar dişi kuş ile ilgilenirken kafesi açık unuttum erkek kuş yüksek uçarak lambaya çarptı kafasında az bir kanama oldu kontrol ettim tüy dökümündeydi yeni tüylerinden birini kopardı kanaması felan yok şuan dediğim gibi az birşeydi başka ne yapabilirim ölmesini istemem erkeğin dişi ile anlaşana kadar canım çıktı zaten getir değiştir götür değiştir. Başka ne yapabilirim? Şuan tünekte öylece duruyor

#1 Mert Can YALÇIN, 18 Haziran 2013
    Son düzenleme: 19 Haziran 2013
  2. Mehmet ŞEKER
    Gizli

hareketsiz mi şuan

3. Aysetursak
    Gizli

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun ya. Yardım etmek isterdim ama ben senden de tecrübesizim :(

4. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Muhtemelen korkmuştur strese girmiştir..Şuan için herhangi kabarma hareketsizlik yada kanama yok ise sorun olacağını sanmıyorum..

5. Mert Can YALÇIN

Beğenileri:
    0
    Yarı Haraketsiz duruyor öyle bir kendini kaşıyordu dişi gidip kasıyor ona da arada pas veriyor şuan öyle bakıyor kanama yok şuan dediğim gibi ufak birşeydi.

Teşekkürler, benim dangalaklığıma geldi kuşun deli gibi uçtuğunu biliyorum niye kapağı açık bıraktım anlamadım dişi kuşa bakarken aradan kaynadı.

6. Mert Can YALÇIN

Beğenileri:
    0
    Ekleme yapayım; Şuan kanadını felan açıyor kapatıyor vs tünekte olduğu yerde dediğim kendini kaşıyor felan kabarma var mı yok mu çözemedim normalde tüy dökümüne girdi anlaşılmıyor.

7. Mehmet ŞEKER
    Gizli

yarı hareketliyse sorun olmaz inş.

8. Mert Can YALÇIN

Beğenileri:
    0
    Sık sık kontrol ediyorum su içmeye felan iniyor, eğer bügun kurtarırsam bir şey olmaz inşallah.

9. Semanur05
    Gizli

Semanur05 Guest

Ya yavru muhabbet kuşumu 1 hafta önce almıstım. arada bir çıkarıyodum kafesten duvara çarpıp düşüyodu sonra kafese koydum. 1-2 saat önce tekrar çıkardım camda perde yoktu uçtu ve cama çarpıp yere düştü çok kötü çarptı şimdi ötmüyor ve gözünü kapatıp duruyo ama uçuyo yani kanadına ayaklarına bişi olmamış ve hareket ediyo yeminide ben veriyorum yiyor acaba bişi olur mu ? :(

Sayfayı Paylaş