Karadeniz Pet

Kafasını duvara çarptı

Mert Can YALÇIN

Meraklı Üye
Kafasını lambaya çarptı

Arkadaşlar dişi kuş ile ilgilenirken kafesi açık unuttum erkek kuş yüksek uçarak lambaya çarptı kafasında az bir kanama oldu kontrol ettim tüy dökümündeydi yeni tüylerinden birini kopardı kanaması felan yok şuan dediğim gibi az birşeydi başka ne yapabilirim ölmesini istemem erkeğin dişi ile anlaşana kadar canım çıktı zaten getir değiştir götür değiştir. Başka ne yapabilirim? Şuan tünekte öylece duruyor

Son düzenleme:
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun ya. Yardım etmek isterdim ama ben senden de tecrübesizim :(

Muhtemelen korkmuştur strese girmiştir..Şuan için herhangi kabarma hareketsizlik yada kanama yok ise sorun olacağını sanmıyorum..

hareketsiz mi şuan

Yarı Haraketsiz duruyor öyle bir kendini kaşıyordu dişi gidip kasıyor ona da arada pas veriyor şuan öyle bakıyor kanama yok şuan dediğim gibi ufak birşeydi.

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun ya. Yardım etmek isterdim ama ben senden de tecrübesizim :(

Teşekkürler, benim dangalaklığıma geldi kuşun deli gibi uçtuğunu biliyorum niye kapağı açık bıraktım anlamadım dişi kuşa bakarken aradan kaynadı.

Ekleme yapayım; Şuan kanadını felan açıyor kapatıyor vs tünekte olduğu yerde dediğim kendini kaşıyor felan kabarma var mı yok mu çözemedim normalde tüy dökümüne girdi anlaşılmıyor.

Sık sık kontrol ediyorum su içmeye felan iniyor, eğer bügun kurtarırsam bir şey olmaz inşallah.

Ya yavru muhabbet kuşumu 1 hafta önce almıstım. arada bir çıkarıyodum kafesten duvara çarpıp düşüyodu sonra kafese koydum. 1-2 saat önce tekrar çıkardım camda perde yoktu uçtu ve cama çarpıp yere düştü çok kötü çarptı şimdi ötmüyor ve gözünü kapatıp duruyo ama uçuyo yani kanadına ayaklarına bişi olmamış ve hareket ediyo yeminide ben veriyorum yiyor acaba bişi olur mu ? :(

Geri