Karadeniz Pet

Kafasını Sallıyor

Berfin Başocak

Meraklı Üye
Merhaba ben dun kusumun kafasini yutkunmaya calisir gibi salladigini fark ettim cok fazla yapmiyor diye endiselenmedim ama simdi kafesten cikardim yine salliyor cok hizli sekilde 30 - 35 gunluk bir yavru ayrica gagasini takirdatiyor surekli tuylerini kabartiyor ne olabilir

Kanarya yemi verin ayrıca kafese Kum koyun

Zaten kanarya yemi veriyorum kum da bugun aldim ama bonnie marka yem aldim kanarya yemiyle karistirip vermeyi dusunuyordum zaten kanarya yemi az kaldi heryeri kemirmek istiyor kalamar kemigi de var ona da saldiriyor surekli zaten baska ne yapabilirim

O zaman kusunuzun durumu iyi bence karistirmadan verin maşallah

Tesekkur ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 14:52 --

Ben bugun akilli yemlik d aldim kafese taktim ama sanki cok yer kapliyor ve hemen akilli yemlikteki yemi yemeye calisti bir tarafina kanarya yemi de koymustum ama onu goremedi sanirim camdan yemeye calisti acaba diger yemi kiramiyor mu yemedi cunku

Kusunuz bir ihtimal sallabaş yúksek ihtimal de konuşmak icin o hareketivyapar endiselenmeyin

Sallabas nedir konusmak icin daha ufak ve pek takmiyor ben konusunca acikcasi zaten cok otmuyor sadece ben eve geldigimde

Sallabaş dedikleri hastalıkta kuş dengede duramıyor galiba görmüştüm bi kere. Google sor bi bak :D

Baktim ama dengede durabiliyor bu hareketi de iki kere yaparken gordum ama cok siddetli salladigi icin korktum

Disaridan takmak icin yeri yok en basindan dusunseydim takabilecegim bir kafes alirdim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:38 -->-> Daha önceki mesaj 04:36 --

071c039dd796d2037beb5f18eb35020e.jpg

Geri