petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafasını Sallıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berfin Başocak tarafından 2 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Berfin Başocak

Berfin Başocak New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba ben dun kusumun kafasini yutkunmaya calisir gibi salladigini fark ettim cok fazla yapmiyor diye endiselenmedim ama simdi kafesten cikardim yine salliyor cok hizli sekilde 30 - 35 gunluk bir yavru ayrica gagasini takirdatiyor surekli tuylerini kabartiyor ne olabilir

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kanarya yemi verin ayrıca kafese Kum koyun

3. Berfin Başocak

Beğenileri:
    0
    Zaten kanarya yemi veriyorum kum da bugun aldim ama bonnie marka yem aldim kanarya yemiyle karistirip vermeyi dusunuyordum zaten kanarya yemi az kaldi heryeri kemirmek istiyor kalamar kemigi de var ona da saldiriyor surekli zaten baska ne yapabilirim

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    O zaman kusunuzun durumu iyi bence karistirmadan verin maşallah

5. Berfin Başocak

Beğenileri:
    0
    Tesekkur ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 14:52 --

Ben bugun akilli yemlik d aldim kafese taktim ama sanki cok yer kapliyor ve hemen akilli yemlikteki yemi yemeye calisti bir tarafina kanarya yemi de koymustum ama onu goremedi sanirim camdan yemeye calisti acaba diger yemi kiramiyor mu yemedi cunku

6. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Kusunuz bir ihtimal sallabaş yúksek ihtimal de konuşmak icin o hareketivyapar endiselenmeyin

7. Berfin Başocak

Beğenileri:
    0
    Sallabas nedir konusmak icin daha ufak ve pek takmiyor ben konusunca acikcasi zaten cok otmuyor sadece ben eve geldigimde

8. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Sallabaş dedikleri hastalıkta kuş dengede duramıyor galiba görmüştüm bi kere. Google sor bi bak :D

9. Berfin Başocak

Beğenileri:
    0
    Baktim ama dengede durabiliyor bu hareketi de iki kere yaparken gordum ama cok siddetli salladigi icin korktum

10. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  11. Berfin Başocak

Beğenileri:
    0
    Disaridan takmak icin yeri yok en basindan dusunseydim takabilecegim bir kafes alirdim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:38 -->-> Daha önceki mesaj 04:36 --

Sayfayı Paylaş