petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafayı yicem

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rochefort tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Rochefort

Rochefort New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum sabahları erkenden hareketlenmeye başlıyor sürekli kanat çırpıyor haddinden fazla ama yanına gidince yukarı cıkıp duruyor yatıyorum aynı şeyi yapıyor haddinden fazla ve sürekli bi yeri kemiriyor acayip ses yapıyor lütfen yardımcı olun :confused:

2. furkanyildiz302

furkanyildiz302 New Member

Beğenileri:
    0
    Ayni benimkilerde oyle kalkiyorum usuyorlsr yatiyorum cirpinip bagiriyorlar bende sabah erkenden birakmaya karqr verdim :) ozaman susuyorlar

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. muhsin zeydanlı

muhsin zeydanlı New Member

Beğenileri:
    0
    kuşunuz sizden ilgi bekliyo olabilir

4. karadag

karadag New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı durumdan bende muzdaribim başka odaya aldım kuşu yine olmadı en sonunda uyanıp salıyorum odada uykuma devam ediyorum :)

5. Rochefort

Rochefort New Member

Beğenileri:
    0
    sağolun

bende öyle yapıyorum erkenden salıyorumda daha elime alıştıramadıgımdan salmak istemiyorum bugün geç saldım elime geldi hemen şuan elime gelmeye başladı şaşırdım acıkcası smdi klavyenin üstünde zor yazıyorum :D :D

6. kusku

kusku New Member

Beğenileri:
    0
    benimkide sabah oldu mu ötmeye başlıyor

Sayfayı Paylaş