Karadeniz Pet

kafeleri ayirdim

bunyamin

Meraklı Üye
Arkadaşlar önerimiz üzerine birbiriyle iyi anlaşan ama çift olmayan kuşlarının kafeslerini ayirdim ikisinde şuan telleri tirmaliyo kaçacak yer arıyorlar ama birlestirdigimde yine bi icraat bi öpüşme kasima yok sizce ne kadar sure ayrı durmalilar bu şekilde kuşları küstürmem degilmi genelde kuşlar kafesi tirmalamaya başlayınca birleştirin derler ama bnimkiler ayırır ayırmaz tirmaliyo birleştirince de bisey yok ne yapmam lazm

İyi Bünyamin kardeşim güzel, kalsınlar bakalım ayrı... :) Uzun bir süre böyle yap...

Son düzenleme:
Dışı pes etti kaderine razi oldu ama erkek hala cirpiniyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:25 -->-> Daha önceki mesaj 14:25 --

Bu yöntem de ise yaramazsa artik kuşları salarim herhalde :)

Erkekte pes edecektir, yalnız kalmak istemiyordur, sabret 1 hafta süre ver onlara olmazsa arttır... :)

Ne yaparlarsa yapsınlar aldırma sen.3-4 hafta kadar ayrı kalsınlar.

Arkadaşlar önerimiz üzerine birbiriyle iyi anlaşan ama çift olmayan kuşlarının kafeslerini ayirdim ikisinde şuan telleri tirmaliyo kaçacak yer arıyorlar ama birlestirdigimde yine bi icraat bi öpüşme kasima yok sizce ne kadar sure ayrı durmalilar bu şekilde kuşları küstürmem degilmi genelde kuşlar kafesi tirmalamaya başlayınca birleştirin derler ama bnimkiler ayırır ayırmaz tirmaliyo birleştirince de bisey yok ne yapmam lazm
En az 10 gün ayrı kalsınlar. Mama, nijer, vitamin ve dal darı gibi takviyeleri vermeye devam edin.

Daha hic mama yapmadım bugün mama yapmaya başlıyorum ozaman disiyemi erkegemi vericem

Ozaman hemen uygulamaya geçiyormuş mama yapabilirsem sorun yok

Geç geç bekleme... :)

Ya arkadaşlar bu mama yi yapmak için robot lazim blendr falan bende bunlar yok nasıl yapicam ben bu etimekle bebe buskuvisini nasıl ufaltcan

ıslatırsan zaten erir sorun olmaz... :) Bir iki damla su damlat :)

Son düzenleme:
Sıcak suyla eritirm ama cıvık olmasın diyorlar mama için onu napcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:01 -->-> Daha önceki mesaj 14:59 --

Onları da rendelesem olmazmi

Sıcak suyla eritirm ama cıvık olmasın diyorlar mama için onu napcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:01 -->-> Daha önceki mesaj 14:59 --

Onları da rendelesem olmazmi

Rendeleyebilirsin sorun olmaz, kolay yesinler diye yapıyoruz zaten... :)

Son düzenleme:
İkisine 1 yumurta yeterli sanırım ama ben bi tabak mama yaptm resmen :)

Bunların bunu yemesini nasıl saglicam zorla girtlaklarnami sokiim :D
Kafeste şuan ballı kraker var yem var bide bunu koycam nasıl olacak bu is

Bunların bunu yemesini nasıl saglicam zorla girtlaklarnami sokiim :D
Kafeste şuan ballı kraker var yem var bide bunu koycam nasıl olacak bu is

Hahahahah bir yemezler iki yemezler üçüncüdede yemeyebilirler ama sonunda yerler... :D Merak etme az bir şey tarçın serp üstüne çok az koku katsın yeter, benimkilerde yemezdi ama onu katınca atladılar içine... :D

Son düzenleme:
Tarcnim yok maalesef boyle yesinler :D

Geri