Karadeniz Pet

kafeleri ayirdim

Ben rendeliyorum. Keci boynuzunu bile rendeliyorum. Kucuk sarimsak rendelerinde deneyebilirsiniz.

Öğrenci evi oldugundan okadar geniş bir çeşitliliğinin yok tabi :D bebe buskivisi etimek havuc yumurta elimden gelen bu kadar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:05 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

Öğrenci evi oldugundan okadar geniş bir çeşitliliğinin yok tabi :D bebe buskivisi etimek havuc yumurta havuc elimden gelen bu kadar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:26 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

Yorulmadılar ayirdigmdan beri debelenip duruyorlar yemlerini aldm kafesten mama koydm yemediler yerinde durmuyor ikiside kaçacak delik arıyorlar bide erkek kus yuvaliga girip duruyo daha önce hiç girmediydi simdi habire giriyo

Ayirdiktan sonra birbirlerini gorecek şekilde mi koydun yoksa ayrı ayrı yerlere mi

Kafesleri karşılıklı birbirlerini görüyorlar

Biraz moralini bozayım
ayirsanda mamada yapsan
nijer değil atom parçalayıp versen
olmayınca olmuyor
Senin işin daha zor
tek çiftle
ALLAH gönlüne göre versin
inşallah bol sağlıklı yavrular alırsın

Oldumu simdi bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:38 -->-> Daha önceki mesaj 19:06 --

Erkek kus yuvaliktan çıkmıyo napiyoki bu içerde

Merak etme Bünyamin kardeşim, erkek yalnız kaldığı için yapıyordur, eşini istediğindendir sabret bakalım... :)

Kardesm ben yuvaliga biraz yem falan koyduydum bit pire bisey olmaz dimi yuvalikta

Kardesm ben yuvaliga biraz yem falan koyduydum bit pire bisey olmaz dimi yuvalikta

Yuvalıkta olma ihtimali yüksek olur bi kontrol yap istersen, genellikle oluyor yuvalıkta... Birde sıkma canını inşaallah eş tutarlar...

Çok sağol kardeşim desteklerin için umarım es olurlar baktım olmuyor yapacak bisey yok kendileri bilir :)

Rica ederim, neyse hayırlısı olsun artık... :)

Geri