Karadeniz Pet

Kafes aksesuar ve yerleşimi

• Konbuyu başlatan maxkohler
  • Başlangıç tarihi
M

maxkohler

Guest
uzunluk 58 cm
Yükseklik 56 cm
Genişlik 34 cm
Şeklinde bir kafes aldim. 3 kapı 4 yemlikli on ve arka yatay telli bir kafes. Aksesuar ve yerleşimi hakkinda fikir verirseniz sevinirim.
Erkek yavru bir muhabbet almak istiuorum bu siteden. Ilanlari takip ediyorum. Simdilik erkek bir yavru muhabbet olacak ileride çift beslicem.

Tünekler ahsap olmalı biliyorum. Onlari değiştiricem agactan dal koparip takicam. Kabuklarini soymadan takarim.
Ayrica tabana oyun parki dedikleri salincak kaykay vs gibi bir şey koyabilirim. Halatlar merdivenler Çanlar koyabilirim.
Ahşap Tüneklerden kaç adet ve hangi bölgelerde kullaniyim. Fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Bu arada Aksamlari eve geliyorum gun icinde yokum. Fakat gun icinde eve misafir , çocuk ,yaramaz Yeğen :) vs. gelip kusu korkutabilir kafesi alip salona gidebilir bu sorun yaratir mi evcillestirilmesinde. Odami kitleyip mi ciksam evden ?

eNY78k.jpg

x0bQX9.jpg

Ural Keskin
Istanbul

kafesin güzelmiş dostum tünekler konusunu saten biliyormuşsun alacağın oyun malzemelerinide bulabilirsen tahtadan yapılmış al yine yada yapma yada yaptırma imkanın varsa sen yaptır tünek çok sayıda koyma kuşun hareket etme alanı olsun biraz..Çocuklar sıkıntı yaratabilir kuşa sonuçta çocuk işte alıp sıkabilir kanadını koparabilir o yüzden bence kuşun odada kalsın yüksek biryere sağlam bi şekilde asabilirsin siteden iki tane yavru alırsan ufaktan eş tutmaları daha büyük ihtimal olur sana alıştıktan sonra eş tutması pek muhtemel olmuyor kuşların tavsiyem çift al ilerde onların yavrusunu alınca ayrı birtane onların yavrusundan tek bakarsın bencee :)

Kuşa zarar vermezler de korkutabilirler. Bu evcillestirilmesinde problem yaratır mı. Kus sahibinden uzaklasir mi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:54 --

Kafes İtalyan FOP markası. 120 tl ye ist Şişli Ferikoy Is Bankası nin biraz assagisindaki petshoptan aldım ( köşedeki onur marketin sol caprazinda kalıyor dukkan). Almak isteyen olursa diye detaylı anlattim.

Tünekleri İki aşağıda iki yukarıda olacak şekilde koymanı tavsiye ederim zaten geniş bi kafes almışsın ideal olur bence. Bi tane yavru erkek almanda sorun yok bence biraz sana alıştıktan sonra eş alırsın

korkarsa güven kaybeder kuş iyi ilişki kuramazsın o zamanda

Geri