petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes aksesuarları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 14 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

Bir sey daha sormak istiyorum. Benim kafesimde suan bir plastik tunek bi askılı aynasiz durabilircegi plastik bisey var. Kusum dişi aynali bisi alsam sikinti olurmu bana alismasinda. Yada halkali durabilicegi seyler gordum. Sizce bir dişi kuşun kafesinde a dan z ye neler olmali. Tabi aksesuarlarin yanında sahibini de unutmicak

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    hiçbisey sen ol yeter

3. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    ayna alma sıkıntı olucaktır seni unutabilir seninle ilgisi kesilir

4. esrar06

esrar06 Member

Beğenileri:
    0
    Kafese aksesuar fazla abartılmamalı bence hele ayna kuşları kafese bağlıyor resmen kuzenimin kuşundan biliyorum aynadan ayrılmıyorlar,başka düşünürseniz aynasız salıncak tarzı bişey alabilirsiniz tüneğide tahta yapmalısınız.

5. Kağan Köse

Sayfayı Paylaş