Karadeniz Pet

Kafes alacağım lütfen yardımcı olun

Murat KILINÇARSLAN

Meraklı Üye
Arkadaslar 1 çift jumbo kuslarım için kafes alacağım önceden villa kafes aldım yüksek bir miktar para ödeyerek ama tepkilere yol açtı hacmin kücük olduğunu söylediler bulunduğum şehirde kafesler hem kötü hemde pahalı internetten almayı düşünüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşın dediği gibi çifthane al rahat etsin kuşlar eğer çifthane büyük koyacak yerim yok dersen biraz geniş kafes almanı öneririm. Çifhanenin orta bölmesindeki tel sökülüp takılyor zaten.

bu da uygun hocam çift için. benim dediğimi aldığında yavru olunca aradaki teli kullanıp ikiye bölebilirsin yavruyu diğer tarafa koyabilirsin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:26 -->-> Daha önceki mesaj 00:25 --

Fiyatıda uygun aksesuarlarıda yanında veriyorlarmıs ama siteye güvenebilirmiyiz ki ?

site güvenilir site burdan çok alışveriş yapan var.

Çok mantıklı aslında yarın site sahibiyle iletişime geçeyim ben

sürekli aynı şeyi söylüyorum reklam olarak düşünülebilir ama değil. yiğit kafesten 101 numaralı ürünü aldım kaliteli ucuz ve kuşum çok özgür içinde tavsiye ederim

almışken çifthane al ıleıye dogru ıkı kafes alman gerekecek yavru alınca arkadasında dedıgı gıbı bırıne takım bırınede yavruları koyarsın bnce bır dafa al tam al

Geri