petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes aldım yardım :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bbaskk tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. bbaskk
    Gizli

bbaskk Guest

Merhaba arkadaşlar kuşum gelmeden bütün herşeyin hazır olmasını istiyorum. Kafes falan aldım. Eksiklerimi söyler misiniz? Bir de bu kafesi aldığım yer çamaşır suyuyla yıkayabilirsiniz dedi? Yıkarsam birşey olur mu?

Tüneği tahta istedim satan adam tahta tünek kullanmayın bit vs. yapar dedi. Bunlarda mantar yapmıyor mu? Gaga taşını unutmuşum başka eksik gördüğünüz varsa yazın lütfen. Vitamin ilacı ve açık yem aldım. Resimde var. Uygun mudur?

#1 bbaskk, 16 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ağustos 2014
  2. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
    1- tahta tünek kullanın
    2- gaga taşı
    3- kalamar kemiği

Bunlar olsun...

3. bbaskk
    Gizli

bbaskk Guest

Tahta tüneği deterjanla yıkayabilir miyim peki? Yıkama işi sıkıntılı. Zarar vermez değil mi?

4. M.Halik Kara
    Gizli

tahta tüneği yıkayıp güneşte kurutursunuz bişey olmaz.Bu arada kafese tül almayı unutmayın yoksa pisliğiyle baş edemezsiniz

#4 M.Halik Kara, 16 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ağustos 2014
  5. bbaskk
    Gizli

bbaskk Guest

Teşekkürler :) tülü aldım da çıkarmıştım kafesi iyice bir yıkamadan takmayayım :)

Bir sorum daha var cevaplarsanız sevinirim. Bu vitamini her gün suyu değiştirdiğimde koymalı mıyım zararlı olmaz mı?

6. M.Halik Kara
    Gizli

Ben şahsen vitamini haftada 3 kez veriyorum cuma-cumartesi-pazar

7. bbaskk
    Gizli

bbaskk Guest

Ama suyu hergün değiştiriyoruz değil mi? Bende sizin gibi yapayım. Hergün çok zararlı olur.

8. Bayram TANRIKULU
    Gizli

[MENTION=11152]bbaskk[/MENTION] kafesi kaç tl ye aldın?

9. M.Halik Kara
    Gizli

Evet her gün değiştiriyoruz suyu

10. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    kafes güzel , siz adama bakmayın tahta tünek alın pilastik tünek mantar yapar , vitamini haftada 1 kere en fazla 2 kere verin (ben öyle yapıyorum) , gaga taşı ve kalamar kemiğini eksik etmeyin .

11. Cem TANIR

Cem TANIR New Member

Beğenileri:
    0
    Akıllı yemlik olabilir. Yem israfından ve üfleme derdinden kurtarıyor .

12. bbaskk
    Gizli

bbaskk Guest

Teşekkürler cevaplarınız için :)

35 TL ydi sanırım.

Sayfayı Paylaş