Karadeniz Pet

Kafes aldım yardım :)

B

bbaskk

Guest
Merhaba arkadaşlar kuşum gelmeden bütün herşeyin hazır olmasını istiyorum. Kafes falan aldım. Eksiklerimi söyler misiniz? Bir de bu kafesi aldığım yer çamaşır suyuyla yıkayabilirsiniz dedi? Yıkarsam birşey olur mu?

Tüneği tahta istedim satan adam tahta tünek kullanmayın bit vs. yapar dedi. Bunlarda mantar yapmıyor mu? Gaga taşını unutmuşum başka eksik gördüğünüz varsa yazın lütfen. Vitamin ilacı ve açık yem aldım. Resimde var. Uygun mudur?

Moderatör tarafında düzenlendi:
1- tahta tünek kullanın
2- gaga taşı
3- kalamar kemiği

Bunlar olsun...

Tahta tüneği deterjanla yıkayabilir miyim peki? Yıkama işi sıkıntılı. Zarar vermez değil mi?

tahta tüneği yıkayıp güneşte kurutursunuz bişey olmaz.Bu arada kafese tül almayı unutmayın yoksa pisliğiyle baş edemezsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler :) tülü aldım da çıkarmıştım kafesi iyice bir yıkamadan takmayayım :)

Bir sorum daha var cevaplarsanız sevinirim. Bu vitamini her gün suyu değiştirdiğimde koymalı mıyım zararlı olmaz mı?

Ben şahsen vitamini haftada 3 kez veriyorum cuma-cumartesi-pazar

Ama suyu hergün değiştiriyoruz değil mi? Bende sizin gibi yapayım. Hergün çok zararlı olur.

[MENTION=11152]bbaskk[/MENTION] kafesi kaç tl ye aldın?

kafes güzel , siz adama bakmayın tahta tünek alın pilastik tünek mantar yapar , vitamini haftada 1 kere en fazla 2 kere verin (ben öyle yapıyorum) , gaga taşı ve kalamar kemiğini eksik etmeyin .

Akıllı yemlik olabilir. Yem israfından ve üfleme derdinden kurtarıyor .

Geri