petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes alıcaklar ve düzen isteyenler..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Kafes ve Aksesuar Seçimi' forumundadır ve Gurkan22 tarafından 8 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Gurkan22

Gurkan22 Active Member

Beğenileri:
    28
    Şimdi söylüyeceklerim çift olan kuşlar hakkındadır..

Kafeste

2adet taht tünek
    4adet yemlik
    1adet suluk
    1adet gaga taşı var

Kuşlar gününün büyük kısmını kafeste geçireceği için uçucak kadar büyüklükte

Kafes düzeni arayan arkadaşlara çok güzel düzen kuşlarım akşama kadar 2 tünek üzerinde kovalamaca oynuyorlar yorulunca su ve yem molası veriyorlar ve tekrar yapıyorlar. Bu arada tahtada olsa salıncak koymayın eğer kuşunuz tek ise koyun.

Kafes seçerken çift haneli seçmenizi öneririm. Kuşlarınız kavga ettiğinde 1 hafta ayırınki her edişinde ayırın kuşlar o hatayı yapınca cezasını anlasın şahsen öyle yapıyorum az önce kavga ettiler ayırdım 1 saat kadar geri açtığımda hasret giderdiler kavga diye birşey kalmadı.

Bu arada şu konuyada deyiniyim. Kuşlarınızın suyuna pekmez atmanızı öneririm özellikle uyuyan kuşlara. Benim kuşlarım ilk geldiğinde çok uyuyordu pekmez koyalı beri yerinde duramıyor sıpalar.

Fotoğraflara bakalım fotoğraf

Fotolara dikkat ederseniz her fotoda ayrı ayrı yerde ve bu fotolar ard arda çekildi

Bu kadar...

Ezɑn Dinmez, bɑyrɑk İnmez, Vɑtɑn bölünmez..

DarKMooN (Eyüp) bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş