petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes alırken nelere dikkat etmeliyim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbet_kuşu755 tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    cuma günü kuşlarıma rahat etsinler diye büyük geniş bir kafes almayı düşünüyorum nelere dikkat etmeliyim büyük ve geniş kafesler en FAZLA kaç tl eder?

2. hido94

hido94 Member

Beğenileri:
    8
  3. mavilim98

mavilim98 New Member

Beğenileri:
    0
    Boyalı kafes alma kemirirler. arkadaşın önerdiği tarzda bir kafes alabilirsin temizlik açısından kolay çekmeceli ve boyasız bir kafes al o kafes esnaflarda 35 lira.

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Pirinçten yapılmış,çekmeceli ve köşeleri düz olan (çıkıntılı olmasın) çift kuş beslenecekse 40*40 veya 40*35 ebatlarda olması uygun olacaktır.

5. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    zaten boyalı kafes sevmiyorum mavi oembe sarı yeşil gibi kafesler kötü duruyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:56 -->-> Daha önceki mesaj 19:56 --

babam internetten sipariş etmeme izin vermiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:57 -->-> Daha önceki mesaj 19:56 --

bizim kafeste o kafesin boyutlarında ve 30 tl ye aldım

6. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    hocam ben yaklaşık bir hafta önce çifthane bir kafes aldım yuvalık 4 tane yemlik 1 tane akıllı yemlik aldım kuş kumu tül hepsini 42 tl ye aldım kafes boyuttu 75x45x45 emin değilim boyut konusunda ortadaki telli çıkardım şuan kuşlar çok rahatlar yer ankara olsaydı adres verebilirdim.sadece kafes 30 tl ye aldım ÇİFTHANE 30 LİRAYA sahibinden.comda - 181279134 buda ilan konusu

7. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    internetten sipariş edemem

Sayfayı Paylaş