petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes askısı hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aysetursak tarafından 1 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Aysetursak

arkadaşlar şu an kuşlarım çok yüksek bi yerde durmuyo fakat yüksek bi yerde durmalarının onlar açısından iyi olacağını biliyorum. fakat bulundukları odada koyabileceğim yüksek bi yer yok ve odalarını değiştiremem bu yüzden kafes askısı almayı düşündüm. fakat kuşlar hareket ettikçe kafes sallanır mı? kuşlar daha çok ürker mi? ayrıca PetsFırsat.com dan alışveriş yapanınız var mı? memnun kaldınız mı

2. Duranettin ERAYDIN

sallanacağını sanmıyorum,ben tavanı deldim çengelle astım :)
    canpet ten alışveriş yaptım iki kez dediğiniz siteyi ilk defa gördüm.

3. Aysetursak

tamam teşekkür ederim cevabınız için :D

4. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Alacağınız askı nasıl olur bilmiyorum ama kuşlar hızlı hareket edince sallanır çünkü kafesle aslı sabit olmuyor çengelle birbirine geçiyor

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

askı alacaksan git petshoptan al.bu sitede çokmu ucuz.bir dekargo parası vereceksin

6. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    askı almayı bende düşündüm zamanında, üstatlar kuşlar çiftleşirken kafes sallanır ve döllenme olmaz dediler, ben de vazgeçtim...

7. Aysetursak

Yaşadığım yerde iki petshop var ikisinde de bu ürünü bulamadım ayrıca siteden de askı almayı düşünmüyordum bi çok ürün seçeneği var acaba alan var mı diye fîkir edinmek için sordum

8. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

ok. bende o siteden alıcaksın zannettim.pahalı bir site

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu kafesi askısı