petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes ayırdım ( Resimli )

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yigitcandemirag tarafından 12 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Arkadaşlar kuşları kızıştırmak için kafes ayırdım iyi yapmışmıyım ?
    [​IMG][/url][/IMG]

2. Y.Emre Aydın

Iyi yapmışsın da Kuşların çiftleşmeye hazır mı? Yaşları uygun mu? Eş olarak anlaşabiliyorlar mı? Bunlar da önemli. Eğer bunlar da sorun yoksa, ayırman iyi olmuş.

Vitaminlerini, mamalarını eksik etme. Kızıştırcı (Nijer) vermeyi de ihmal etme. Kuşları biraz kendi hallerine bırak ve Sabırlı ol. Kuşlarında vasıflı kuşlarsa Gerisi zaten kendiliğinden gelir. En kısa zaman da Tüyleri kadar yavru alırsın inşaAllah :)

#2 Y.Emre Aydın, 12 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Kasım 2014
  3. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Ya şöyle oldu 1 ay oldu bu olay mantar çıktı erkekte geçti falan ama baya kötü oldu o ara yeni toplandı mantardan önce erkek yem kusuyordu dişiye sürekli gagayalar zaten ayırmazdan öncede öyleydi

4. Y.Emre Aydın

Anladım.

Geçmiş olsun. Temizliklerine dikkat et. Mantar inatçı bi hastalıktır. Geçti sanarsın ama tekrar beliriverir. Kuşlarını Gözlemeyi ihmal etme. Guzel kuşların. Iyi bakarsan ,iyi yavrular alırsın inşaAllah

5. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Zaten ayırma sebeblerimden biri o oldu ayağında mantar başlamış yeniden vazelin oksijenli su bakalım ne zaman geçecek teseşkkür ederim...

Sayfayı Paylaş