Karadeniz Pet

kafes bağımlısı

Mubiş5

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşum ele alışkın ama durgun uçmuyor ben bıraksam uyuyor ve kafesini gördüğü anda kafese uçuyor neden nasıl düzeltebilirim ?

Hocam biraz eğlence oyuncağı veya zilli tunekler var onlardan alırsanız ilgi duyup hareketlenebilir diye dusunuyorum...

Hocam biraz eğlence oyuncağı veya zilli tunekler var onlardan alırsanız ilgi duyup hareketlenebilir diye dusunuyorum...

hocam ilgisini çekince oynamaya başladı :D
peki kafesi görünce neden kafese gidiyor ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:36 -->-> Daha önceki mesaj 02:16 --

güncel ++++++++++++ yorumlarınızı bekliyorum

Aynı sorun bende de var
Çok güzel bir oyuncu Kuştu ama artık hem kafeden çıkmıyor çıkartmak isteyince saldırıyor çıkartınca da direk kafese uçuyor tüneğinde duruyor
Birde sürekli bi uyku halinde
Artık gündüzleri bile uyukluyor
Konuyu takibe aldım inşallah bir çözüm vardır
Birde kuş kaç aylık acaba kızıştıkları için mi böyle yapıyorlar ki

aynen içerde uyuyor ne varsa artık kafeste :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:50 -->-> Daha önceki mesaj 02:49 --

güncel guncelll :D ++++++++ yorumları bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:50 -->-> Daha önceki mesaj 02:50 --

kuşum 3,5 aylık kızışmadı daha :D

aynen içerde uyuyor ne varsa artık kafeste :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:50 -->-> Daha önceki mesaj 02:49 --

güncel guncelll :D ++++++++ yorumları bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:50 -->-> Daha önceki mesaj 02:50 --

kuşum 3,5 aylık kızışmadı daha :D

senin ki de aslında tam oyunculuk aylarında
acaba evinize son zamanlarda sürekli gelen giden oldu mu
yada sürekli kuş ile oynamaya çalısan veletler :)
anlarda kusun canını sıkmış korkutmuş ürkütmüş olabilir

Tüy zamanında ise ondandır.

Mevsimsel tüy zamanı olabilir
Benim kuş hem tüye girmiş hemde kızışmış çok zorluk çekiyorum
Birde yalnız tek kuş olduğu için aynı yeni ergenliğe girmiş çoçuk gibi herseye bağırıyo
Kafesten Dışarı çıkmıyor gündüzleri bile uyuyor

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

heee oyuzden kaşınıyor tamam anladım tuyde o zaman hala

kuslar 3-4 aylıkken ana tüy değişimine girerler.. onlara banyo imkanı saglarsanız tüylerini daha hızlı dökerler.. iyi forumlar dilerim.

teşekkürler ama kaşınıyor tüyler yere düşmüyor ve gagasının,kafasının üstünde dikenler var hastalıkmı ?

Geri