petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes boyanır mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve SefaKaraa tarafından 16 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. SefaKaraa

SefaKaraa Guest

herkese iyi akşamlar. arkadaşlar elimde büyük bir kafes var. nokta nokta pas var kafesin tellerinde. temizledim kazıyarak. ama içim rahat değil. kafesi spreyle boyasam sıkıntı olur mu ? 15 gün içerisinde bir kuş gelebilir. hazır satılan kafeslerin boyası farklı mı acaba ?

2. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    kuşlar kafes tellerini kemirmeyi çok sever sprey boyalar tamamen kimyasaldır kafes boyaları fırınlanmış ve sertleştrilmiş boyadır şahsen tavsiye etmem

3. SefaKaraa

SefaKaraa Guest

teşekkürler. yorumunuz için. dedikleriniz mantıklı geldi en iyisi yeni kafes almak.

4. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    bencede hem daha temiz olur 25-30 tl sıkmaz sizi sanırım

5. SefaKaraa

SefaKaraa Guest

yok sıkıntı değil para. sadece eldeki kafes değerlendirilebilir mi diye düşündüm :)

6. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    hocam en iyisi sen yeni bir kafes al orta yollu arkadasın dediği gibi kuslar kafesi kemiriyor zarar verebilir

7. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    nikel kafes alın dostum boyasız

8. SefaKaraa

SefaKaraa Guest

güzel birtane buldum. paslanmaz. 3 kapılı. sürekli alışveriş yaptığım petshop. indirim yaptırabiliyorum baya. ordan alıcam :) teşekkürler.

9. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    bencede en iyisi olur riske atmamış olursun kuşun sağlıgını

10. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    bende de öyle bir kafes vardı.ince su zımparası ile temizleyip,tanıdık oto boyacı vardı.dedimki ne renk olursa olsun farketmez araba boyarken boyan kalırsa iki fıs fıs da buna at dedim.on numara oldu

11. SefaKaraa

SefaKaraa Guest

abi kuş taklaya gelir diye korkuyorum :) şimdi tanıdık boyacıda yok ki :)

Sayfayı Paylaş