Karadeniz Pet

kafes boyanır mı ?

• Konbuyu başlatan SefaKaraa
  • Başlangıç tarihi
S

SefaKaraa

Guest
herkese iyi akşamlar. arkadaşlar elimde büyük bir kafes var. nokta nokta pas var kafesin tellerinde. temizledim kazıyarak. ama içim rahat değil. kafesi spreyle boyasam sıkıntı olur mu ? 15 gün içerisinde bir kuş gelebilir. hazır satılan kafeslerin boyası farklı mı acaba ?

kuşlar kafes tellerini kemirmeyi çok sever sprey boyalar tamamen kimyasaldır kafes boyaları fırınlanmış ve sertleştrilmiş boyadır şahsen tavsiye etmem

teşekkürler. yorumunuz için. dedikleriniz mantıklı geldi en iyisi yeni kafes almak.

yok sıkıntı değil para. sadece eldeki kafes değerlendirilebilir mi diye düşündüm :)

hocam en iyisi sen yeni bir kafes al orta yollu arkadasın dediği gibi kuslar kafesi kemiriyor zarar verebilir

güzel birtane buldum. paslanmaz. 3 kapılı. sürekli alışveriş yaptığım petshop. indirim yaptırabiliyorum baya. ordan alıcam :) teşekkürler.

bencede en iyisi olur riske atmamış olursun kuşun sağlıgını

bende de öyle bir kafes vardı.ince su zımparası ile temizleyip,tanıdık oto boyacı vardı.dedimki ne renk olursa olsun farketmez araba boyarken boyan kalırsa iki fıs fıs da buna at dedim.on numara oldu

abi kuş taklaya gelir diye korkuyorum :) şimdi tanıdık boyacıda yok ki :)