Karadeniz Pet

kafes boyutu

Peki mesela kaca kac olmalı kafes 2 kuş için. Yeni kafese çok para veremem şu an açıkcası. Çin malı kafeslere de boyası dökülür kuşu zehirler,parçalanır kuş kaçar filan demişti petshoptaki eleman. Sağlam olup da çok da pahalı olmayan,yerel üretici gibi birileri var mıdır tavsiye edebileceğiniz?

Peki bu naturbirddeki kafesler sağlam mıdır acaba? Fiyatlar çok uygun geldi. Malzeme kalitesi iyi midir?

iki kuş için çok küçük

Erkin Bey ben kafes hacimlerini akvaryum hacimi gibi hesaplıyorum şöyle 37*35*25=32birim
Çifthane 60*30*40=72 birim çifthenenin bir bölmesi 36 birim
Siz 32 lik kafes için bir çift kuşa küçük demişsiniz(aynı fikirdeyim),ozaman çifthanenin bir bölmesi de bir çift kuşa küçük gelir öyle değil mi?
Benim takıldığım 60 30 40 çifthane aslında 4 kuşa yetersiz doğru mu düşünüyorum?Teşekkürler.

Erkin Bey ben kafes hacimlerini akvaryum hacimi gibi hesaplıyorum şöyle 37*35*25=32birim
Çifthane 60*30*40=72 birim çifthenenin bir bölmesi 36 birim
Siz 32 lik kafes için bir çift kuşa küçük demişsiniz(aynı fikirdeyim),ozaman çifthanenin bir bölmesi de bir çift kuşa küçük gelir öyle değil mi?
Benim takıldığım 60 30 40 çifthane aslında 4 kuşa yetersiz doğru mu düşünüyorum?Teşekkürler.

size katılıyorum 60 lık bir çifthane 4 kuş için oldukça küçük. ama şöylede birşey var çifthanenin amacı üretim yapmak olduğu için biz kullanıcılar yer tasarrufunu düşünüyoruz galiba.

60lık bir çifthane bölmesiz 2 kuş için ideal şuan benimkiler öyle rahatlr

Son düzenleme: