petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes buyultme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Göktuğ ERKUŞ tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Göktuğ ERKUŞ

Bu kafes cift bakmak ixin uygun mu sizce yeni.aldim eksilerimi yanlislari mi soyler misiniz?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. ismail baktır

kafes on numara beş yıldız kardeşimm ama yemliği biraz daha aşağıya al ortalık batmaz en azından ayrıca yanınada eşini al bir an önce hem kafese hemde eşine alışsınn

3. Göktuğ ERKUŞ

tesekkur ederim ismail bey kendisi daha 2 3 aylik esine de alip ufak kafeste buyutmeyi dusunuyorum.acaba bu tarz bir kafese TÜL var midir

4. ismail baktır

tül bilmiyorumm kardeşimm ama evde eski perde varsa kuşu eski kafesine all kafesle beraber o eski perdeyide al terzi yapar. yada en basit yöntemm streçle kaplarsın alt bölümü

5. Göktuğ ERKUŞ

tesekkurler ismail bey

6. Tevfik AKTUNÇ

O kafesi ortadan ikiye böl at 2 çift kuş :) O derecede yani :)
    Şaka bir yana bir çift kuş rahatlıkla beslenebilir.

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Kafes gayet güzel. Uygun bir iç dizayndan sonra daha güzel bir hâle gelecektir. Fakat şunu hatırlatmakta fayda var: Muhabbet kuşları için dikine değil, enine alan olması onlar açısından daha faydalıdır.

#7 Cihat Türkmen, 24 Ocak 2014
    Son düzenleme: 24 Ocak 2014
  8. Yücel YETİMOĞLU

Cihat bey'e katılıyorum..

9. Göktuğ ERKUŞ

dizaynda yardimci olabilcekler var mi

10. Yücel YETİMOĞLU

kafesin bir kac farklı acıdan resmini eklemekte fayda var sadece bu resme bakarak dizayndan bahsetmek garip olabilir òyleki yuvalık kapısını bile göremiyorum bu acıdan..
    ,

Sayfayı Paylaş