petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes cok kucuk olunca...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sezin ÇELİK tarafından 22 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Sezin ÇELİK

Sezin ÇELİK New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar kafes cok kucuk olunca kus intihar eder diye birsey duydum dogru mudur?

2. Ezel ALBAYRAK

Dar kafeste kalan kuşlar mutlaka rahatsız olacaklardır...rahat hareket edemezler,tünekden tüneğe küçük uçuşlar yapamazlar.Ama kafes geniş olursa onlarda bir nebze rahat ederler.

#2 Ezel ALBAYRAK, 22 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Mayıs 2013
  3. Sezin ÇELİK

Sezin ÇELİK New Member

Beğenileri:
    0
    orasi mutlaka oyle de.. biz muhabbet kusumuza ucakta sorun olmasin diye kucuk kafes almistik, bikac gun kucuk kafeste durdu ama ara ara hep cikarip ucurduk. o da cikmak istedigi zaman kafesin tavanindan tek ayagiyla sallaniyordu. ben oyun yapiyor saniyordum ama bunun bi intihar girisimi oldugunu soyleyen oldu korktum ben de. ama kafesi degistirildi simdi daha buyuk bisey alindi

4. Ezel ALBAYRAK

Hürafe,
    Salmadaki kuşta yapıyor onu.

5. Numan Küçük

O yaptigi hareket intihar falan değil. Kus yeterince hareket edemediği zaman kan dolaşımı icin böyle bir şey yapıyor. Tedirgin olcak bi durum yok ama kafesini büyüt en kısa zamanda..

6. Mehmet ŞEKER

:D güldüm. kuş öyle intihar mı eder hiç..

7. Sezin ÇELİK

Sezin ÇELİK New Member

Beğenileri:
    0
    ay ne biliyim yaa :D korktum iste :)

8. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Korkma birşey olmaz :D

Sayfayı Paylaş