petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes değişimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Ceyhun SEZGİN tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Ceyhun SEZGİN

iyi günler arkadaşlar . 3 hafta önce erkek kuşuma bir dişi aldım götürdüm kendisi beğendi. öpüşmeler yem kusma herşey çok güzel gidiyordu dişi yuvaya girip çıkımaya başladı. 2 gün önce bir çifhane ,tahta tünekler ,akıllı yemlik, suluk herşeyini yeni aldım ve kafeslerini değiştirdim.şuan erkek dişiye yem kusmuyor dişi yuvaya girmiyor ve arada erkeğe vuruyor. sadece kaşıyorlar birbirilerini.sizce çifthanenin arasındaki teli koyup bir kaç hafta ayırmalımıyım yoksa beklemelimiyim?. kuşlarımın ikiside kızışmış haldeler haftada 2 gün mama 2 kez vitamin ve 2 kezde vitamin takviyesi yapıyorum gaga taşı ,kuş kumu, kalamar kemiği herşey mevcut. şuan yuvalık takılı halde; dişi arada bir delikten içeri bakıyor. sizce nasıl bir yol izlemeliyim ?

Saygılar

2. basabas

basabas Guest

tüye girmiş olabılırler .

3. Fatih ÇETİNER

valla üstad herşeyleri hazır gerisi onlara kalmış..birde bence yeni kafeslerine alışmalarını beklersen iyi olur gibi

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Keşke kafese önce erkeği atsaydınız neyse olan olmuş yeni kafese alışma suresi var bekleyin sabır.

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    dostum anlattığı kadarıyla herşey çok güzel.kafesi değiştirmişsin,yeni ortama alışmalarını bekle derim.hatta kuşları ayır,bir hafta sonra aç ara bölmeyi.onlar yapacaklarını bilir

6. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    yeni ortama alismalarini bekle

Sayfayı Paylaş