petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes değişimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Mesbüş tarafından 11 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Yeni çiftim için kafes değişimi yaptım henüz çiftleşme yoktu ve eski kafes bölme olduğu için tahat değillerdi karışık bi kafesti yeni kafes çifte uygun ve düzenli tertemiz herşeyleri önlerinde bu durum onların çiftleşme sürecini ne kadar etkiler bu konuyu bu yüzden açtım bu gerekliydi geç olmadan yapmam gerekiyodu bende bugün yaptım sonunda artık daha rahatlat ve dolabın üstüne koydum eski kafes sığmıyodu bu daha iyi oldu hiç kimse rahatsız edemez onları artık yorum sizin ne kadar zararı olur bu durumun

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Yer ve kafes değişimi olumsuz etki yapabilir buna rağmen birbiriyle eş olmuş çiftler yeni kafes ve ortama kısa zamanda alışacaklardır.

3. Alper22

Alper22 New Member

Beğenileri:
    3
    kafes değişimini 2 hafta önce yaptım ben.3 çift kuşum var 2 si sonradan geldi 1 yıldır bende olan ve yavru almadığım kuşlarım kafese 1 haftada alıştı eğer kuşların durumu hazırsa ve dişi kuş biraz uysalsa hemen alışırlar uygun ortam sağlandığı takdirde 1 yıldır bende olan kuşlar şu an kazı işlemlerindeler :) yuvayı hazırlıyolar

4. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Çok güzel şuanki durumları iyi alıştılar yavruluğun içine ne koymamı önerirsiniz ustalar

Sayfayı Paylaş