Karadeniz Pet

Kafes değişimi

Mesbüş

Meraklı Üye
Yeni çiftim için kafes değişimi yaptım henüz çiftleşme yoktu ve eski kafes bölme olduğu için tahat değillerdi karışık bi kafesti yeni kafes çifte uygun ve düzenli tertemiz herşeyleri önlerinde bu durum onların çiftleşme sürecini ne kadar etkiler bu konuyu bu yüzden açtım bu gerekliydi geç olmadan yapmam gerekiyodu bende bugün yaptım sonunda artık daha rahatlat ve dolabın üstüne koydum eski kafes sığmıyodu bu daha iyi oldu hiç kimse rahatsız edemez onları artık yorum sizin ne kadar zararı olur bu durumun

Yer ve kafes değişimi olumsuz etki yapabilir buna rağmen birbiriyle eş olmuş çiftler yeni kafes ve ortama kısa zamanda alışacaklardır.

kafes değişimini 2 hafta önce yaptım ben.3 çift kuşum var 2 si sonradan geldi 1 yıldır bende olan ve yavru almadığım kuşlarım kafese 1 haftada alıştı eğer kuşların durumu hazırsa ve dişi kuş biraz uysalsa hemen alışırlar uygun ortam sağlandığı takdirde 1 yıldır bende olan kuşlar şu an kazı işlemlerindeler :) yuvayı hazırlıyolar

Çok güzel şuanki durumları iyi alıştılar yavruluğun içine ne koymamı önerirsiniz ustalar