petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes değiştirme ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Selim BAŞAK tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Selim BAŞAK
    Gizli

beyler 1 tane muhabbet kuşum vardı 1 tane daha aldım kızıştılar felan yuvalık koycam kafes biraz ufak kaçıyo hayvanlar rahat edemez kafesi değişsem kuş için bi sıkıntı çıkarmı ?

2. Furkan_Çelik
    Gizli

Hiçbir sorun olmaz yeni kafes al yuvalığı öyle tak :)

3. Eren ERDEM
    Gizli

Benzer bir konu açmıştım. Büyük kafes=rahat kuşlar cevabını aldım :D

4. Furkan_Çelik
    Gizli

Bencede :D :D

5. Selim BAŞAK
    Gizli

ebatlar kaç olması lazım peki kafesin ?

6. Furkan TOPALOĞLU
    Gizli

hocam şu şekilde peki kuşlarda çiftleşme durumu var mı ya da hazırlıklar başladı mı şimdi başka kafese alırsanız çift kuşlarda stres olayı çok oluyo ona göre yapın bence

7. Selim BAŞAK
    Gizli

kardeşim resimleri attım ben buraya 2 side kızışmış dediler 1-2 aya yavru alırsın yuvalığı koy dedilerde biraz ufak ya kafes

8. Furkan TOPALOĞLU
    Gizli

gördüm ben de kuşları zaten evet kızışmış ikisi de yani ondan dedim hiç çiftleşme oldu mu flan diye yani ama yine de küçük diyorsanız siz bilirsiniz değiştirebilirsiniz İnşallah sıkıntı olmaz

9. Selim BAŞAK
    Gizli

inşallah olmaz kardeşim zaten dişi olan erkeği alandan beri bana pek yüz vermiyo :D

10. Furkan TOPALOĞLU
    Gizli

normaldir bende yaşıyorum onu :)

11. Selim BAŞAK
    Gizli

kardeşim bide dişi istiyo yeni aldığım erkek pek istekli değil ama çok nadir öpüşüyolar yada tek başlarına kalsalar öpüşcekelr salondalar alışırlarmı ?

12. llua66yzgtll
    Gizli

yalnız kalmaları en iyisi :)

Sayfayı Paylaş