Karadeniz Pet

kafes disindaki kus

Ahmet SARUHAN

Paylaşımcı Üye
kusumu evde serbest biraktigimda nasil geri kafese gecirecm uzerine havlu at sonra yakala gecir gibi fikirler vermeyin

Kuş ele alışık değilse kafesten çıkarmanız doğru değil zaten. Kuş ele alışık değilse kafesin kapısını göreceği şekilde ayarlayın kuş yorulunca ve acıkınca mecburen içeri girecektir yada yapak karanlık yaparak ( ışığı kapatıp perdeyi çekerek) elinize alıp içeri koyabilirsiniz.

Son düzenleme:
Kuş ele alışık değilse kafesten çıkarmanız doğru değil zaten. Kuş ele alışık değilse kafesin kapısını göreceği şekilde ayarlayın kuş yorulunca ve acıkınca mecburen içeri girecektir yada yapak karanlık yaparak ( ışığı kapatıp perdeyi çekerek) elinize alıp içeri koyabilirsiniz.

ele soyle alisik kafes icindeken geliyor korkmuyor kafes disinda ise tuylerini felan oksuyorum korkmuyor ama elime gelmiyor

benim ciftde ele alışık degil .ilk cıkardıgımda saatlerce dısarda kalıyorlardı .
acıkınca giriyorlardı . uzun zamandır cıkmıyorlardı bugun kafesi temizlerken kardeşim kacırdı kuşları cıktılar kafesi temizledim yerıne koydum daha 5 dk olmadan gidip girdiler. alışıyorlar
bir süre sonra .

benim ciftde ele alışık degil .ilk cıkardıgımda saatlerce dısarda kalıyorlardı .
acıkınca giriyorlardı . uzun zamandır cıkmıyorlardı bugun kafesi temizlerken kardeşim kacırdı kuşları cıktılar kafesi temizledim yerıne koydum daha 5 dk olmadan gidip girdiler. alışıyorlar
bir süre sonra .

benm saatlerce bekleyecek vaktim yok ama kafesi direk ustune indirsem bi sikinti cikarmi

denemekte fayda var hemen ürkecegını sanmıyorum . kırılmamayı ogrensın ufaklık :)

Valla ben 1 hafta once salmaya basladim 2 aylik kusu disari cikinca elime az geliyor ama arada geliyor oburturlu 3 4 tur atip kafese geri donuyor

Valla ben 1 hafta once salmaya basladim 2 aylik kusu disari cikinca elime az geliyor ama arada geliyor oburturlu 3 4 tur atip kafese geri donuyor
sizinki kafesten cikmiyor benmki kafese girmiyor kafesten en uzak kose neredeyse orada duruyr kafese girse bile 1 dk icince yem yeyip geri cikiyor deli etti beni

Yorumları okumadım
biri yazdiysa kızmasın

kafesin tabanını cikar kuş uerdeyken üstüne koy kus tirmanip
tunege gecince altini kapatabilirsiniz
tabi kafes el verirse olurya sabittir felan

Geri