Karadeniz Pet

Kafes dizaynı nasıl

Sağ taraftaki (yuvalıklarına taraftaki) Tünek çok tavana yakın olmuş biraz alçaltabilirsiz onu.

Yuvalık konumuna şaşırdım ben. Aşağıdaki çiftiniz yuvalığa girmek için tırmanıyolar sanırım. Zor sa girişi ilgileri nasıl olur merak ettim.

Bence de biraz değişiklik yapılması gerekiyor gibi geldi. Ustaların fikirleri sorununuzu çözecektir. Benim merak ettiğim yuvaları nerden ve ne kadara temin ettiğiniz.

Herkese teşekkür ederim kafesin altı Salma üstü kendiliğinden yuvalikli salmanin üstündeki yani üst kafesin yuvaliginin altındaki kısım aslında boştu ben oraya da bir kapı ilave ettim Altan delik açtım yuvalik haline getirdim suan için değil illerde kullanırım diye suan kullanımda değil. Yani orjinalinin ustunde oynama yapmisim Bunuda okuduğum makalelerde muhabbet kuslarinin doğası gereği yukarıya girip yuvalik yapmaları zor görünmüyor tabi yinede ustatlar dahi iyi bilir. Tesviye ettiğiniz şekilde de tünek yerlerini duzeltecegim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:51 -->-> Daha önceki mesaj 13:49 --

3 kapı olduğundan tünek için çok fazla seçenek yok. Ben olsam tüneğin birini akıllı yemliğin altına diğerini şu an kalamar kemiği ile aynı hizaya takarım. Zaten yuvalık girişinin kendi tüneği var.

Hocam bunu hangisi için söylediniz Salma ve üst kat kafes için belirtirseniz sevinirim ona görede düzeltme yapabilirim.

Geri