petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes dizaynı nasıl

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve jarhead tarafından 10 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. jarhead

jarhead Member

Beğenileri:
    1
    Selamlar değerli dostlar yeni kafesimdeki tünek suluk Gaga taşı yemlik yerleri nasıl olmuş ? Olmamissa sizce nasıl yapmalıyım değerli görüşlerinizi bekliyorum.[​IMG]

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Sağ taraftaki (yuvalıklarına taraftaki) Tünek çok tavana yakın olmuş biraz alçaltabilirsiz onu.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    3 kapı olduğundan tünek için çok fazla seçenek yok. Ben olsam tüneğin birini akıllı yemliğin altına diğerini şu an kalamar kemiği ile aynı hizaya takarım. Zaten yuvalık girişinin kendi tüneği var.

4. Yiğit SERİNSÖVÜT

Beğenileri:
    0
    Yuvalık konumuna şaşırdım ben. Aşağıdaki çiftiniz yuvalığa girmek için tırmanıyolar sanırım. Zor sa girişi ilgileri nasıl olur merak ettim.

5. Yasin AYDAN

Beğenileri:
    0
    Bence de biraz değişiklik yapılması gerekiyor gibi geldi. Ustaların fikirleri sorununuzu çözecektir. Benim merak ettiğim yuvaları nerden ve ne kadara temin ettiğiniz.

6. jarhead

jarhead Member

Beğenileri:
    1
    Herkese teşekkür ederim kafesin altı Salma üstü kendiliğinden yuvalikli salmanin üstündeki yani üst kafesin yuvaliginin altındaki kısım aslında boştu ben oraya da bir kapı ilave ettim Altan delik açtım yuvalik haline getirdim suan için değil illerde kullanırım diye suan kullanımda değil. Yani orjinalinin ustunde oynama yapmisim Bunuda okuduğum makalelerde muhabbet kuslarinin doğası gereği yukarıya girip yuvalik yapmaları zor görünmüyor tabi yinede ustatlar dahi iyi bilir. Tesviye ettiğiniz şekilde de tünek yerlerini duzeltecegim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:51 -->-> Daha önceki mesaj 13:49 --

Hocam bunu hangisi için söylediniz Salma ve üst kat kafes için belirtirseniz sevinirim ona görede düzeltme yapabilirim.

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72

Sayfayı Paylaş