Karadeniz Pet

Kafes Dizayn'ı ??

Burak Erk

Meraklı Üye
Kafes dizaynında neler eksik neler doğru? Kafes büyüklüğü nasıl bakabilir misiniz?

RbBo5a.jpg

Son düzenleme:
Bence gayet güzel geniş bir kafes, yatay telli olsa daha iyi olurdu ama bundada rahat eder benim kafeste dikey telli

Tünek,merdiven ve salıncağı ağaç kullanmakta fayda var bence. Piyasada mevcut.

Benim kafes de kuş da seninkinin aynısı sadece benim kuşun kafası sarı :) Kafes düzeni gayet güzel ve iyi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:49 --

Bir de suluk kuşun olduğu tüneğin yanında olursa daha rahat olur kuş için bence

Ballı krakeri çıkarmanızı tavsiye ederim.
Kuşlar için zararlı bileşimlerle hazırlanıyor.
Onun yerine dal darı verebilirsiniz, severek yer.

Teşekkür ederim bilginiz için , yarın alıyorum inşallah :)

1. Tahta tunek almalisjniz ilerde kusunuzun ayaginda mantar olasiligi olabilir 2. Ise gaga tasi bide murekkep baligi kemigi kalsiuyum acisindan 3. Ise bir tane daha yemklik fazla durmadan degistirmessiniz 4. Ise balli kreker saglikli olmuor kendiniz eewde uaparsaniz daha iui dari ile aspur ile kusunuzu daha mutlu daha saglikli buyte bilirsiniz massallah kusunuza saglikli buyumesini dilerim

Tahta envanter daha sağlıklı :) bir de yatay tellide kuşlar daha rahat ediyo gibi.tırmanıyor tutunuyor :) keyf alıyor. Kafesinizin gayet geniş ve en önemlisi kuşunuz çok güzel.Allah nazarlardan saklasım :)

Kuş kumu ve gaga taşıda koyarsanız iyi olur. Kafeste göremedimde.

Geri