Karadeniz Pet

Kafes düzeni hakkında

Muhammed AKKAYA

Meraklı Üye
Arkadaşlar çift mubişler için örnek kafes düzeni resimlerinizi paylasırsanız fikir sahibi oluruz tesekkürler herkese

Benim düzen böyle.

Abdullah beyin duzen bence gayet yeterli cift olacak kuslarin kafesinin cok kalabalik olmasina gerek yok 2 3 tunek yemlik ( varsa akilli yemlik kuslari rahatsiz etmemek icin ) suluk gaga tasi yada kalamar kemigi folluk

Arkadaşlar bu resimdeki kafese içerden takıli olan mavi şey nedir acaba ?

mavi olan mamalık içeriden takılı yuvarlak olanda üst tarafta ki mineral blok

Teşekkür ederim mamalık yavrular için takılıyor diye biliyorum doğrumu acaba birde şu akıllı yemliğin çalışma düzenini anlayamadım siz kullaniyorsunuz sanirim biraz acıklayabilirseniz çok sevinirim

Teşekkür ederim mamalık yavrular için takılıyor diye biliyorum doğrumu acaba birde şu akıllı yemliğin çalışma düzenini anlayamadım siz kullaniyorsunuz sanirim biraz acıklayabilirseniz çok sevinirim

Mama sadece yavrular icin verilmiyor kuluckaya yatacak ciftler icin cok onemi var ozellikle akilli yemlikte ustten yemi dokuyosun kus yedikce kabuk altta bulunan yerde birikiyor ve orasi cikiyor ordan kabuklari dokup ustten yem ekleyebiliyorsun cok kullanisli ve ozellikle uzun sure evde olmayacagn zaman doldurursun uzun sure idare eder

Mama yavrular içinde verilir ama genelde çiftler için kullanılır. Akıllı yemlik ise ön kısmında boşluk var yedikleri yemler o boşluktan aşağı düşüyor ve uzun süre yem yenilemek zorunda kalmıyoruz böylelikle güzel ben mennunum

Geri