Karadeniz Pet

Kafes düzeni hk.!!

mrtmrt1988

Meraklı Üye
Kafesimi yeniden dizayn ettim tünekleri ağaçlardan kendim yaptım gözümden kaçan bir eksik varmı sizlere sormak istedim !!!

8gDN0A.jpg

vEnJzm.jpg

vEnJzp.jpg

d5k7jr.jpg

Güzel olmuş. Güle güle kullanın. Üretim yapmak istiyorsanız alttaki tünek yeterli bence, üsteki tünekle üsteki suluk çıkarılabilir.

kafes çok güzel, iyi günlerde kullanın.
ama bi tünek fazla olmuş gibi, uçacak alan yok..
yada boylarını kısaltabilirsiniz...

Teşekkürler arkadaşlar üstteki tüneği çiftleşcekelri zaman çıkarıcam suan dişi kuş küçük zaten belki dallarını kırparım biraz:)

Kafesi de kafes düzenini de çok beğendim. Harika olmuş. :)

Peki çiftleşme olunca yuvalık işini nasıl çözeceksiniz?

Kafesi de kafes düzenini de çok beğendim. Harika olmuş. :)

Peki çiftleşme olunca yuvalık işini nasıl çözeceksiniz?

Çiftleşme olsunda bu kafeste hersey pratık kapı ustundeki mandallar cıkıyor oraya tırnakla tutturup monte ediliyor kendım denedim bi kapıda bos bıle kalıo kapayıp acabilirsin kapılar hem dısa hem içe acılıyor suan usttekı tuneği cıkarttım bu kafesten sasma bence sizinde erkek muhabbet kuşunuz cok tatlı tuyu kadar ömru olsun dişi henuz yok sanırım..

Çiftleşme olsunda bu kafeste hersey pratık kapı ustundeki mandallar cıkıyor oraya tırnakla tutturup monte ediliyor kendım denedim bi kapıda bos bıle kalıo kapayıp acabilirsin kapılar hem dısa hem içe acılıyor suan usttekı tuneği cıkarttım bu kafesten sasma bence sizinde erkek muhabbet kuşunuz cok tatlı tuyu kadar ömru olsun dişi henuz yok sanırım..

Biz önceden de kuş besledik baya. Bir kuşumuz 10 yıl küsür yaşadı sonra yaşlılıktan öldü. Bir süre kuş almadık. Üzülüyoruz çünkü sonra...

2 ay önce bir kuş aldım. Malesef hastalanıp öldü.

Geçen hafta sizin de resimlerden gördüğünüz kuşu aldım. Rengi çok güzel ama ben biraz iri olsun istiyordum. Alırken Hollanda diye aldım ama muhtemelen yerli...

Kuş işine biraz daha girip, üretimde yapmayı planlıyorum. Şu an araştırma ve bilgi edinme safhasındayım. :)

Son düzenleme:
Biz önceden de kuş besledik baya. Bir kuşumuz 10 yıl küsür yaşadı sonra yaşlılıktan öldü. Bir süre kuş almadık. Üzülüyoruz çünkü sonra...

2 ay önce bir kuş aldım. Malesef hastalanıp öldü.

Geçen hafta sizin de resimlerden gördüğünüz kuşu aldım. Rengi çok güzel ama ben biraz iri olsun istiyordum. Alırken Hollanda diye aldım ama muhtemelen yerli...

Kuş işine biraz daha girip, üretimde yapmayı planlıyorum. Şu an araştırma ve bilgi edinme safhasındayım. :)

Anladım ölen kuşlarınız için üzüldüm özellikle ikincisi için umarım böyle bir durum bir daha yasamazsınız diğeri ortalama olarak ömrünü tamamlamış doğanın kanunu bu sonuçta.
Kuşunuz bencede yerli ben çok araştırmalar yaptım hollanda safkan bulursan kaçırma hem bakıcı kan hem iri hem uysal hem asil duruşları var yavrularıda değerli ticari olarak yapıcaksan benim kuşlarda yerli acemiydim alırken bilemedim bidahaki çifttim safkan hollanda olacak nasip olursa ama bu kuşlarımıda cok seviyorum tuyleri kadar ömrü ve saglıklı yavruları olur ınş...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:20 -->-> Daha önceki mesaj 16:12 --

teşekkürler cihan bey daha iyileri sizlerin olsun insallah ..

Anladım ölen kuşlarınız için üzüldüm özellikle ikincisi için umarım böyle bir durum bir daha yasamazsınız diğeri ortalama olarak ömrünü tamamlamış doğanın kanunu bu sonuçta.
Kuşunuz bencede yerli ben çok araştırmalar yaptım hollanda safkan bulursan kaçırma hem bakıcı kan hem iri hem uysal hem asil duruşları var yavrularıda değerli ticari olarak yapıcaksan benim kuşlarda yerli acemiydim alırken bilemedim bidahaki çifttim safkan hollanda olacak nasip olursa ama bu kuşlarımıda cok seviyorum tuyleri kadar ömrü ve saglıklı yavruları olur ınş...

Teşekkür ederim.

Kuşlara alıştıktan sonra vermek zor olur. Besleyin bence. Müsait durum varsa da 2.çifti dediğiniz gibi Hollanda alırsınız. :)

İyi günlerde besleyin. :)

teşekkür ederim.

Kuşlara alıştıktan sonra vermek zor olur. Besleyin bence. Müsait durum varsa da 2.çifti dediğiniz gibi hollanda alırsınız. :)

iyi günlerde besleyin. :)

inşallah kısmet artık 2. çifti alıcam elbet ama biraz daha tecrübe edinmeliyim suan erken..s

Geri