Karadeniz Pet

KAFES DUZENİ İYİMi? Yardim

• Konbuyu başlatan KOCATURK
  • Başlangıç tarihi
K

KOCATURK

Guest
8lP6j1.jpg

Taşı yiyebilecekleri seviyeye yerleştiriniz, kuşlarınızın tüneklerini, tünekten tüneğe atlayabileceği şekilde yerleştiriniz, tüneklerin arası çok açık... :) Suluğunuda biraz daha tüneğe yaklaştırın... :)

Son düzenleme:
Plastik tünek yerine tahta tünek, gazete (boyalı kağıt) yerine beyaz kağıt olursa ,şu anki tahta tüneği bir iki kademe aşağı alıp gaga taşınıda tahta tüneğin yanına koyarsanız daha iyi olur

Son düzenleme:
taşı yiyebilecekleri seviyeye yerleştiriniz, kuşlarınızın tüneklerini, tünekten tüneğe atlayabileceği şekilde yerleştiriniz, tüneklerin arası çok açık... :) suluğunuda biraz daha tüneğe yaklaştırın... :)
tası tunegın dıbıne koydum usta bıde rahatlıkla atlıyo tunekten tunege kus okuyunca baktım :d kafes bıraz kucuk oldugundan bu kadar oldu bıde yavru verseler dısı erkegı kovalyo ama erkek garıbım dısıyı habıre kusarak beslı anlamadım bu ılıskıyı ben :d:d

ya arkadaslar anlamiyorum milletin kusu kucucuk kafeste yasiyor yumurtluyor cogaliyor benim kuslar koca kafeste kafesin boyutu sizin salma dedikleriniz Kadar neredeyse ama benim kuslarda tik yok ne ciftlesme var ne yumurta sastim kaldim

Geri