Karadeniz Pet

Kafes düzeni nasil

• Konbuyu başlatan Ertan81
  • Başlangıç tarihi
E

Ertan81

Guest
Kafes düzenim sizce nasil :)

5yxvk4f2.jpg

pk2ppe7w.jpg

t6g2s995.jpg

kafes kalabalık çift kuşlara bukadar oyuncak iyi değil bırakın kendileriyle ilgilensinler oyuncakla değil :)

ismail bey kıskandı heralde :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:55 -->-> Daha önceki mesaj 19:54 --

kardeş kafes markasını verirmisin

görüntü güzelde bu kadar oyuncak gereksiz...papağan kafesine dönmüş... tünekler de tahta olmalı onun dışında güzel hayırlı olsun.

Kafesiniz çok büyük fakat çok fazla oyuncak var. Bence arada sırada oyuncaklarını değiştirerek takmanız daha uygun olabilir. Hem böylece kafes çok kalabalık olmaz

papağan oyuncaklarını doldurmuşsun kardeşim :D

Anca doldu kafes, ciplak gibi kaliyor yoksa. Ama 2-3 parca cikartiyim bari cok fazla diyorsaniz

zamanla sizde anlayacaksınız ne kadar gereksiz olduğunu zaten kafanıza göre takılın :)

ertan reis farketmez durabilir.sen koydun diye zorla oynucak değiller.zaten isterlersede oynasınlar.oynamak isteyen kuş 1 eşyaylada bütün gün oynar.ya hiç koyma yada sayı önemli değil.bence böyle :D birde kafesin markasını söylemedin hala

bu kadar kalabalık bir kafeste kuşlar rahat edemezler..

Ben arkadasdan aldim markasi filan yok sadece dehner yaziyo.

maşallah kafes dediğin kafes değil,bildiğimiz saray yavrusu.arkadaşların dediği gibi yavru almak istiyorsan oyuncakları çıkar ve içine ağaç dalları koy.ama istemiyorum dersen hiç çıkarma şahane oyun alanı olmuş kuşlarına

Cikarttim o asadaki sag ve soldaki oyuncaklari evin icinde tavandan asaya monta ettim sarkiyor simdik odada :) cikinca kafasina göre takilsin artik.

2 kuş için bence gereksiz büyük bu kafes eş olsun istiyorsanız

o zaman güzelmiş ben reismde göremedim ama 6 kuş içinde gereksiz fazla oyuncak var oyuncak sayısını iyice azaltıp tünek ve yuva koymanız sizin için daha iyi olur

Tünekler vardi cikarttim, yuva var takili zaten. Resimde belki görünmüyordur.

Geri