Karadeniz Pet

kafes düzeni (resimli)

Eren BAG

Meraklı Üye
kafes düzeni ve yeri hakkında yardımcı olabilirmisiniz?
ozZAkX.jpg

b42l6j.jpg

rdVg1P.jpg

OdZRvz.jpg

5Rk8ND.jpg

Kardeş Şunu Tavsiye Ederim Bence Kafesin Altına Gazete Koy

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:30 -->-> Daha önceki mesaj 13:29 --

Ama Kafesin Yeri Uygun Vede Düzeni Güzel

kafesin altı kızaklı yinede gerek varmı?

tmm koyarım teşekkürler ...
peki tüneğin kalınlığı nasıl? (belli olmuyorsa başka foto koyabilirim)

Kardeş Belli Olmuyo Azcık Net Çekersen Güzel Olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:38 -->-> Daha önceki mesaj 13:37 --

Tmm Gerek Yok Güzel

Tunek kalinligi cok fazla bu yuzden orta kalinlikta tunek al yerinide gunes alan biryere koy erkek kusunuzuda cok begendim kafesinizde bnimkindinden

Son düzenleme:
bi kaç güne daha da küçürlür heralde iki gün önc incirden kesmiştim yıkayıp güneşe koymuştum küçülmezse değşitirirm . teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:58 -->-> Daha önceki mesaj 10:53 --

ayrıca kafes düzeni hoşlarına gitti heralde hiç ötmeyen kuşlarım şimdi sürekli ötüyor :)

Yatay tellı buyuk kafes, gaga tası yuvarlak, tahta tunek, kus kumu gereklı. Kalamar gaga tasını bıraz daha asagıya koymalısınız. Muhabbetler genıs agızlıklı suluklardan su ıcmek ısterler.

O dolaba ya da kafese biri çarpar eder düşebilir. Benim gözüöe o takıldı. Çok güvenli değil gibi. en azından duvara bi çivi ve telle sabitleseniz...

Geri