Karadeniz Pet

kafes duzeni ve buyuklugu

34arda34

Meraklı Üye
wb7y1j.jpg
iyi gunler arkadaslar kafes duzeni ve buyuklugu hakinda bilgi almak istiyorum resimler asagida kafeste bir cift es var 3 yemlik 1 kum bir gaga tasi 2 suluk bir salincak aynalari ters cevrilmis 4 adet cubuk durmalari icin 3 adet kapisi var yorumlariniz icin tesekkur ederim simdiden

xE93Bg.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

iyi gunler arkadaslar kafes duzeni ve buyuklugu hakinda bilgi almak istiyorum resimler asagida kafeste bir cift es var 3 yemlik 1 kum bir gaga tasi 2 suluk bir salincak aynalari ters cevrilmis 4 adet cubuk durmalari icin 3 adet kapisi var yorumlariniz icin tesekkur ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:04 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

yokmu fikri olan arkadaslar onerilerinizi bekliyorum

Kafes düzeni güzel fakat ballı yemi alın onlar çok sağlıksız birde yemlikler kafesin içinde sanırım onları ya dışardan takın yada akıllı yemlik kullanın derim.

ve aynalı salıncagı cıkartın kı bırbırlerıne ılgı gostersınler

kafes guzel bır degıl ıkı cıft bıle alır :D yaşları kac duruma gore yuvada takalınabılır

Yaslari disi 5 aylik erkek bes ayliktan fazla 1 yasina yakin 10 gun oldu alali akilli yemlik nedir tam olarak aynali salincak var ama aynalar ters taktim birbirlerini goremiyolar yuvalik yok bu arada

Aynası olmasa da o salıncağı çıkarın çift kuşlar tünekde dursun o varken yan yana durmazlar ayrıca o zilde gereksiz birde o beyaz suluğun önünde tünek yok ya suluğu çıkarın ya tünek takın.

Akilli yemlik nedir yarari nedir bilgilendiriseniz sevinirim

Akilli yemlik nedir yarari nedir bilgilendiriseniz sevinirim

Kuslarin yediği yem kabuklari alt kisimda ki hazneye düşer temizliği daha kolay.alip camdan balkondan üfleme derdi olmaz.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri