petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes düzeni ve kızışma hakkında soru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rıfat Bor tarafından 12 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Rıfat Bor

Rıfat Bor New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar resimdeki kafeste 2 hagen plastik tünek , 1 tane ahşap tünek , 1 kemik , 1 mineral blok, 1 gaga taşı , 1 salıncak, 1 oyuncak , banyoluk ve yavruluk var.
    yemlik ve suyu aşağıda.
    yavruluk iyi yerde mi yoksa üst kapıya mı asmalıyım? yavruluğa 1 tutam hamster talaşı koydum. 1 aydan fazladır birbirlerini kaşıyorlar ve sürekli öpüşüyorlar, arada yem kusma var. ama cerelerde bir farklılık olmadı. sadece 1 günlüğüne ahşap yavruluk taktığımda hem dişi hem erkek yavruluğu kemirmeğe başlamışlardı ama içeri girmediler. haftada 1-2 kere yumurtalı mama veriyorum, bazen çok severek yiyorlar bazen az yiyorlar, sanırım ölçüyü aynı tutturamıyorum tarifte. erkek sanırım 7 aylık kadar dişi 6 ay. kızıştırıcı kullanmalı mıyım ? ne kadar zamanda cerelerinde değişiklik olur?
    kafes düzeni için başka yapabileceğim önerileriniz var mı ?
    son soru olarak bu çiftten ne renk yavrular çıkabilir? yani beyaz olan ya da klasik yeşil ya da klasik mavi gibi?

Sayfayı Paylaş