petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes düzeni ve kuşlar hakkında yorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hero tarafından 13 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. hero

hero Guest

arkadaşlar bi çift ingiliz ve bi çift hollanda muhabbetim kafes teliyle ayrılmış durumda araya birbirlerini görmesini engelleyecek paravan koyayımmı yoksa böyle iyimi bide kuşlar hakkında yorum yapabilirmiisiniz göründüğü kadarıyla dişi erkek ve yaş tür hakkında

2. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Bence ayir beyazlar net cekilmemis anlasilmiyor ama yesiller masallah ama disisi hazir deil ciftlesmeye

3. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kafesi bir birlerini görmeyegi bi şekilde ayırmanız daha iyi olur

4. ArTemiS

ArTemiS Guest

Birbirlerini görmesinler.. Ayırın..

5. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Görmelerinde ya da görmemelerinde bir sakınca yok kişinin insiyatifinde. Bence görmeleri daha iyi olur.

6. Tevfik AKTUNÇ

Yeşiller güzelmiş beğendim, diğerleri pek net değil. Yuva düzeninde hoşuma gitti, temiz ve bakımlı davranıyorsun. Başarılar dilerim, bol bol yavru alman dileklerimle

7. Mehmet ŞEKER

arayı klasör kapağı ile kapat.

8. hero

hero Guest

yorum yapam herkese teşekkür ederim :)

9. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bir birlerini görmesinler bide tahda tünek kullanın

10. hero

hero Guest

aceleye geldi tünekleri tahtaya cevirdim hocam :) araya kafesin paravanı vardı onu koydum sakınan göze çöp batar beyaz kuşlar ishal oldu gece gece bana patetes kaynattırdılar ya helal olsun:) suyunada az bişey kahve

11. Samet YILDIRAN

işe yaradımı patates yiyorlarmı?

12. mert ulu

mert ulu Guest

birbirlerini görmeleri iyide olabilir kötüde olabilir bi kus karsıdaki baska bi kusu begenebilir yada bir çiftin yumurtlar diğerleri ona özenirler onlarda kızısır ve yumurtlarlar denemek gerek bence

13. hero

hero Guest

sabah baktım tüyleride garipleşmişti şimdi petshopa gidip avidiare alcam akşam eve gidince kötüyse veterinere götürcem stres olabilirmi onuda düşünüyorum daha dün geldi beyazlar

14. Süleyman Mert DEMİRSOY

Birbirlerini görmesinler.birde ishal olduysa suluguna 1 çay kasıgı türk kahvesi koy 12 saat sonra değiştir.kısa zamanda sağlıgına kavuşması dileğiyle

Sayfayı Paylaş