Karadeniz Pet

kafes düzeni ve kuşlar hakkında yorum

H

hero

Guest
arkadaşlar bi çift ingiliz ve bi çift hollanda muhabbetim kafes teliyle ayrılmış durumda araya birbirlerini görmesini engelleyecek paravan koyayımmı yoksa böyle iyimi bide kuşlar hakkında yorum yapabilirmiisiniz göründüğü kadarıyla dişi erkek ve yaş tür hakkında

Bence ayir beyazlar net cekilmemis anlasilmiyor ama yesiller masallah ama disisi hazir deil ciftlesmeye

kafesi bir birlerini görmeyegi bi şekilde ayırmanız daha iyi olur

Görmelerinde ya da görmemelerinde bir sakınca yok kişinin insiyatifinde. Bence görmeleri daha iyi olur.

Yeşiller güzelmiş beğendim, diğerleri pek net değil. Yuva düzeninde hoşuma gitti, temiz ve bakımlı davranıyorsun. Başarılar dilerim, bol bol yavru alman dileklerimle

bir birlerini görmesinler bide tahda tünek kullanın

aceleye geldi tünekleri tahtaya cevirdim hocam :) araya kafesin paravanı vardı onu koydum sakınan göze çöp batar beyaz kuşlar ishal oldu gece gece bana patetes kaynattırdılar ya helal olsun:) suyunada az bişey kahve

birbirlerini görmeleri iyide olabilir kötüde olabilir bi kus karsıdaki baska bi kusu begenebilir yada bir çiftin yumurtlar diğerleri ona özenirler onlarda kızısır ve yumurtlarlar denemek gerek bence

sabah baktım tüyleride garipleşmişti şimdi petshopa gidip avidiare alcam akşam eve gidince kötüyse veterinere götürcem stres olabilirmi onuda düşünüyorum daha dün geldi beyazlar

Birbirlerini görmesinler.birde ishal olduysa suluguna 1 çay kasıgı türk kahvesi koy 12 saat sonra değiştir.kısa zamanda sağlıgına kavuşması dileğiyle

Geri