petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes duzeni ve yuvalık hakkındaki kıymetli yorumlarınızı alabilirmiyim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ahmetfatih tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. ahmetfatih

ahmetfatih Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kafes duzenim nasıl eksiğim varmı ve yaptırmış olduğum yuvalık nasıl yuvalık en 20 boy 21 yuk. 19 cm karşılıklı 6 şar havalandırma deliği var ince mdf den yapılma

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:48 -->-> Daha önceki mesaj 07:46 --

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:44 -->-> Daha önceki mesaj 07:48 --

yorumlarınızı bekliyorumm arkadaşlar

2. suzie ile efe

bence gayet güzel sadece ben zevk açısından siyah olmasa daha hoş lurdu diyebilirim
    ama bir mahzuru yok tabi

3. hasim midyat

Yeni basladm iki tand var ama cinslerini bilmiyorum

4. ahmetfatih

ahmetfatih Member

Beğenileri:
    0
    eyvallah. tuneklerin yeri iyi mi yuvalık tuneği yakınındaki tunekten biraz yukarda kalıyoo. ayrıca yuvalığa delik açtımm diğer kafeslerede aynı yuvalıktan yaptıracam havalandırma delikleri şart mı ?? çam yuvalıklarda bu deliklerden olmuyoo

5. Onur SÜSLÜ

Beğenileri:
    1
    Tünek yuvalık girişiyle aynı hizada olsun bence , gerçi girecek olduktan sonra yukarısı aşağısı fark etmiyor gerçekten ama siz yine de aynı hizalayın. Benim yuvalıkların delikleri kapının üstünde 8 adet ufak gözlerden oluşuyor yanlardan olmasının bi zararı olmaz sanırım havalandırma delikleri bence şart. Yuvalıklarım çam benim ayrıca .

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  7. ahmetfatih

ahmetfatih Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim arkadaşlar degerli yorumlarınız için

Sayfayı Paylaş