Karadeniz Pet

kafes duzeni ve yuvalık hakkındaki kıymetli yorumlarınızı alabilirmiyim

ahmetfatih

Meraklı Üye
arkadaşlar kafes duzenim nasıl eksiğim varmı ve yaptırmış olduğum yuvalık nasıl yuvalık en 20 boy 21 yuk. 19 cm karşılıklı 6 şar havalandırma deliği var ince mdf den yapılma

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:48 -->-> Daha önceki mesaj 07:46 --

pe9u2ymy.jpg
ja2ady2u.jpg
da9uzera.jpg
2u5u8e2a.jpg
ysysy2yj.jpg
duta5ery.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:44 -->-> Daha önceki mesaj 07:48 --

yorumlarınızı bekliyorumm arkadaşlar

bence gayet güzel sadece ben zevk açısından siyah olmasa daha hoş lurdu diyebilirim
ama bir mahzuru yok tabi

Yeni basladm iki tand var ama cinslerini bilmiyorum

bence gayet güzel sadece ben zevk açısından siyah olmasa daha hoş lurdu diyebilirim
ama bir mahzuru yok tabi
eyvallah. tuneklerin yeri iyi mi yuvalık tuneği yakınındaki tunekten biraz yukarda kalıyoo. ayrıca yuvalığa delik açtımm diğer kafeslerede aynı yuvalıktan yaptıracam havalandırma delikleri şart mı ?? çam yuvalıklarda bu deliklerden olmuyoo

Tünek yuvalık girişiyle aynı hizada olsun bence , gerçi girecek olduktan sonra yukarısı aşağısı fark etmiyor gerçekten ama siz yine de aynı hizalayın. Benim yuvalıkların delikleri kapının üstünde 8 adet ufak gözlerden oluşuyor yanlardan olmasının bi zararı olmaz sanırım havalandırma delikleri bence şart. Yuvalıklarım çam benim ayrıca .

teşekkür ederim arkadaşlar degerli yorumlarınız için

Geri