Karadeniz Pet

Kafes Düzeni VS

Ishal icin genelde forumda aspur, haslanmis pirinc oneriliyor ama benim kusum neredeyse hic ishal olmadi o yuzden bu onerileri ben denemedim hic. Biraz daha gozlemleyin eger kabariklik, soguk alginligi varsa veterinerden vitaform alin suyuna 1 damla damlatin.
b968fc07955adc62cb19aba6b7b9eff3.jpg
bu duruşu
d74311f3b445fe6e4460398eab4e92ad.jpg

1fdc55de08fcf5c04fb70501ace50e14.jpg
buda dıskısı

b968fc07955adc62cb19aba6b7b9eff3.jpg
bu duruşu
d74311f3b445fe6e4460398eab4e92ad.jpg

1fdc55de08fcf5c04fb70501ace50e14.jpg
buda dıskısı

Ben bi sorun goremedim durusunda, hafif bir ishal olabilir ama belki yediklerinden kaynaklaniyordur yakin bi zamanda sebze meyve tarzi birsey yediyse eger. Bence bi baslik acin bu fotograflari paylasin, daha deneyimli uyeler daha net bilgiler verirse kusunuz icin daha saglikli olur.

Ben bi sorun goremedim durusunda, hafif bir ishal olabilir ama belki yediklerinden kaynaklaniyordur yakin bi zamanda sebze meyve tarzi birsey yediyse eger. Bence bi baslik acin bu fotograflari paylasin, daha deneyimli uyeler daha net bilgiler verirse kusunuz icin daha saglikli olur.
Peki abim whatsapp varmi size soracakk bir suru sorum var :)

Çok özür dilerim abla kydura bakma. Kuş nasıl eğittiğinize bakacaktım instagram hep ablalar iyi eğitiyo :)

Can bey'in basligini isgal ettik. :) Dedigim gibi merak ettiklerini ozel mesajdan yazarsan elimden geldigince yardimci olmaya calisirim.

neden rahatsız olayım hepsini okuyorum.benim bıcırık alıştı kafeste yem yemiyo yemliği elime alıp kapağını çıkartıyorum ondan sonra ölmüş gibi yem yiyor ne yapıcam bilmiyom :)

istersen konu aç resimde ekle bakayım bi diğer diğer arkdaşlarda yardımcı olur

istersen konu aç resimde ekle bakayım bi diğer diğer arkdaşlarda yardımcı olur

bu sabah 6 gibi ışığı açtım bi kaç yedi akşamda eve geldiğimde biraz yem oluyor kursakta
bana özel yapıyor sanırım :D ben verince tıka basa yiyor. kendi yemeye alışsın ben size söylemek istedim sadece :D konu açılacak bi durum değil .

bu sabah 6 gibi ışığı açtım bi kaç yedi akşamda eve geldiğimde biraz yem oluyor kursakta
bana özel yapıyor sanırım :D ben verince tıka basa yiyor. kendi yemeye alışsın ben size söylemek istedim sadece :D konu açılacak bi durum değil .

Benim anladığım kadarıyla kuşun kafesde yem yemiyor dışarda yem yemiyor öyle değilmi

Benim anladığım kadarıyla kuşun kafesde yem yemiyor dışarda yem yemiyor öyle değilmi

dün gözlemledim kafeste yok denecek kadar az yiyor müdahale etmesem aç uyucak yemliği elime alıyorum o zaman dolduruyor kursağını geç saat olduğu içinde uykuya geçiyo :D yemlikten yiyorda keyfi gibi sanki yuvalıktan ayıralı 3 gün oldu ilk zamanlar kendim yedirdim alışmışta olabilir. çıkarmadım diye küsüp kafesin dibine iniyor orda bekliyor :D çok farklı huylar edinip beni uğraştıracak gibi.

dün gözlemledim kafeste yok denecek kadar az yiyor müdahale etmesem aç uyucak yemliği elime alıyorum o zaman dolduruyor kursağını geç saat olduğu içinde uykuya geçiyo :D yemlikten yiyorda keyfi gibi sanki yuvalıktan ayıralı 3 gün oldu ilk zamanlar kendim yedirdim alışmışta olabilir. çıkarmadım diye küsüp kafesin dibine iniyor orda bekliyor :D çok farklı huylar edinip beni uğraştıracak gibi.

Ya aslında onlar ne kadar yiğeceğini kendi belirler az yada çok biz bu na karar veremeyiz mama veriyormusunuz

Ya aslında onlar ne kadar yiğeceğini kendi belirler az yada çok biz bu na karar veremeyiz mama veriyormusunuz

1 sefer verdim evde olmadığım için yeyip yemediğini görmedim.diğer kuşlarım alışkın ama onlara veriyorum yiyorlar. 35 günlük daha alışıcak büyüdükçe ,dal darı veriyorum.elimdeyken çok yemesi ben kafesten çıkarmadığım sürede yemiyormuş hissi veriyo.

1 sefer verdim evde olmadığım için yeyip yemediğini görmedim.diğer kuşlarım alışkın ama onlara veriyorum yiyorlar. 35 günlük daha alışıcak büyüdükçe ,dal darı veriyorum.elimdeyken çok yemesi ben kafesten çıkarmadığım sürede yemiyormuş hissi veriyo.

sen kafana takma :) onlar hiç bir zaman aç kalmaz sen yokkende yiğebilirler üzülmene gerek yok sorun olursa levent acar abime özelden mesaj at ;)

Geri