petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes Duzeni

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve M, Selim Dogan tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. M, Selim Dogan

Arkadaslar kafesimde ve diger urunlerde bir eksigim ve ya bi tavsiyeniz varmi simdiden tesekkurler

2. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    kafeste en çok tavsiye edilen kuşların ayak ve tırnak sağliği için tahta tünek kullanılmasıdır bence sizde tahta tünek kullanın eğer kuşlarınız çiftse ayna kullanmayın zaten kuşlar uçan canlılar olarak kafes onlar için yeterince dardır birde aksesuarla yerlerini daraltmayalım

3. M, Selim Dogan

Kusumun esi yok aynayla konusuyor ve seviyor ondan dolayi yeni taktim
    Tahta tunek konusunda da acaba ayagina kiymik gibi bir sey batar mi korkusundan almadim verdiginiz bilgilerden dolayi tesekkurler

4. Burak Boyacı

asılı olan tünek aynalı sanırım aynalı ise hemen çıkarın.

5. M, Selim Dogan

Evet aynali cikarinca bana kusuyor yanliz

6. Efe Çalışkan

tahta tunek kullunın kesınlıkle ayaklarına bırsey olmaz hatta kendınız bı agagctan yapın tüneği birde es alın bence

7. M, Selim Dogan

Tahta tunegi ins bu hafta hallederim kus daha 3 aylik yanliz es icin erken diyorlar

8. Burak Boyacı

ayna kusun pskolojisini bozuyor diye biliyorum şuana kadar kimseninde aynayı önerdiğini görmedim,siz onu dısarı cıkarınca birisi alsın koyun bir kenara o zaman anlamaz sanırım :) ayrıca gördüğüm kadarıyla o kusun 3 aylık olma ihtimali %0 kafası temiz gözüküyor

9. M, Selim Dogan

Kus kussede iyiligi icin cikarayim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:03 -->-> Daha önceki mesaj 19:01 --

Peki sizce es alayim mi kisa 3 4 aylik daha kusum

10. Burak Boyacı

kuşun kafası temiz gözüküyor 3-4 aylık değil bence daha yakından resim koyarsanız daha iyi olur,ben eş alma taraftarıyım kendi kuşumada eş alıcam benimde 3-4 aylık konuşuyor.

11. M, Selim Dogan

Tm fotografi daha yakindan atayim benil0mkide konusuyor suan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:12 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

12. Burak Boyacı

6-7 aylık sanırım direk 6 aylık dişi alın sizinkinden iri olmasın yada siz götürün petshopa adama söyleyin o eş sectirir.

13. Aysetursak

Kuş kumu var mı? Fotoğrafta göremedîm. Varsa dikkate almayın ama yoksa yemliklerden birine kuş kumu doldurun

14. M, Selim Dogan

Kus kumu mevcut foto kotu olunca anlasilmiyor galiba

15. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Gerekenler söylenmiş fakat kuşun kuyruğu eğilmiş bu solunumla ilgili bir problem olabilir.Gerekli önlemleri almalısınız

Sayfayı Paylaş