petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes Düzeni

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih Köle tarafından 5 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Değerli forum üyeleri sizlerin bilgi ve tecrübesine güvenerek ten kafes düzenini sormak istedim.

1-) Kafes kuş için ve yanına ileride bir eş alırsam yeterlimidir.
    2-) Kafesdeki tünek, yemlik, suluk vs düzeni normal mi yerleşim nasıl olabilir.
    3-) Sizce eksiklerim neler ?

Şimdilik sorularım bunlar...

Kafes Resmi ;

2. Class
    Gizli

Class Guest

Güzelmiş Kaça Aldın? Üretim Kafesimi? Oyuncak Alabilrsin Eksiğin O Kuşun Oynar Vakit Geçirir Yerlimi Çekoslavakmı

3. Erdem ARTAN

Beğenileri:
    0
    Kafes boyut olarak yeterli bence eş alıp üretim için...En üstteki tünek gereksiz gibi geldi bana...Gaga taşı kalamar kemiği eksik etme bence...Akıllı yemlik kullanman temizlik açısından kolaylık sağlayacağını düşünüyorum...

4. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Valla kafesi netten aldım biraz büyük gibi gözüktü aldım. 32 küsürdü :) Kuşta çek ama yerli üretim öle dediler yani :).

Teşekkürler. Taş aldım asacağım. Kalamar kemiğide aldım ama delmek lazım heralde bunu :) fırsat bulupta takamadım onuda.

#4 Fatih Köle, 5 Eylül 2014
    Son düzenleme: 5 Eylül 2014
  5. Ceren S.

Ceren S. New Member

Beğenileri:
    0
    Mürekkep balığı kemiği ve mineral blok da alrsanız iyi olur. Ayrıca kafesin iki yanının yatay tellerle olması muhabbet kuşları için daha iyi diye birliyorum. Tutunarak ilerlerdikleri için kayıyorlar dikey tellerde. Dikey telli kafesler genelde kanarya kafesi diye satılıyor. Umarım sağlıklı ve uzun bir ömrü olur.

6. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler. Evet yatay tellerde daha iyi diyorar ama bunda da sorun yok gibi çaprazlama çıkıyor valla.

7. MHBT
    Gizli

MHBT Guest

kordon kafesten sizde aldınız galiba kafesi .... ne kadar kargo ödediniz?

8. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aynı kafes bendede var kanarya kafesi olarak almıştım
    3 tane tünek yeterli bence

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Evet kordon kafesden aldım. ama umdğum gibi fotodaki gibi gelmedi :) + aldığım başka ürünlerde vardı. kargo buraya 17 tl ye geldi.

10. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Bence de en üstteki tünek gereksiz. Diğer eksikleri sağlayacağınızı söylemişsiniz zaten tekrara gerek yok.

11. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kus kumuda gerekli.

12. MHBT
    Gizli

MHBT Guest

nasıl umuyordunuz ki ? ayrıca ödeme seçeneğini nasıl yaptınız kapıda ödeme mi havale mi ?

13. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yani umduğum gibi olmadı derken kafes geniş boyut olarak güzel ama alt tablanın bulunduğu kısım basit yapılmış tabla üste ama çekmeceli şekilde kenarlardan dışarıya dökülme var. ama ona da tül aldım sorun olmuyor. Yani en iyisi yakından görüp almak. Taksitli aldım :) kredi kartına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

kuş kumu sürekli değiştiriliyormu acaba nasıl kullanıcam onu.

#13 Fatih Köle, 5 Eylül 2014
    Son düzenleme: 5 Eylül 2014
  14. MHBT
    Gizli

MHBT Guest

tül yerine streç şeffaf poşetle sar kafesi sadece çekmecenin boyunuta göre çıkarıp yerleştirmek için önden yer aç daha pratik olur yanlardanda pislik dökülmez akıllı yemliğide tak bence

15. Ahmet Behçet
    Gizli

aynasız bı salıncak ve ıpe asılı bı top en sevdıgı oyuncaklardandır kusların kesınlıkle almalısın.

16. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Kumu yemin içine de koyabilirsiniz ya da ayrı bir yemlikte kafese koyabilirsiniz (Ben ayrı yemlikte koyuyorum).

17. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aslında kafesie güzel bir pşeffaf plesk cam yapacağım ama bulamadım bulunca o şekilde bir çalışmam olacak.

Oyuncak en kısa zamanda asacağım teşekkürler.

kum olayınıda çözmeye çalışıyorum.

Cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkürler.

18. MHBT
    Gizli

MHBT Guest

fatih bey , o tahta tünekler kafeste sağlam duruyor mu ?

19. Ardadas123
    Gizli

bende aynı şeyi düşünüyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:40 -->-> Daha önceki mesaj 01:58 --

bence kafes biraz büyük ama geniş olması iyidir tabi bu arada oyuncak tebeşir gibi şeyler ekle

20. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sağlam duruyormu derken. sallantı falan mı diyorsunuz. Şuan gayet sağlam duruyor telin ortasından takıp aşağı iteleyince gayet sağlam :)

Sayfayı Paylaş