petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes düzeni

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve drsn_19 tarafından 15 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    [​IMG][​IMG][​IMG]

Kafes duzenini en son bi sekildr yaptim yavsiyesi olan varsa dinlemek isterim

2. Mert Okan

Mert Okan Member

Beğenileri:
    10
    Güzel olmuş sadece kafes teli yuvalık girişini bir miktar kapatmış onu ayarlarsanız daha iyi olur birde bir tüneği yuvalığın önündeki tüneği yuvalık izasına koyarsanız kuşların yuvaya giriş çıkışı kolaylaşır + ballı kraker var sanırım çıkarın onu ishal yapabiliyor + kumuda daha ulaşılması rahat bir yere takın :)

#2 Mert Okan, 15 Kasım 2014
    Son düzenleme: 15 Kasım 2014
  3. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    kuşlar 1 çift mi eğer öyleyse diğer kısmı da açın raht gezsinler birde 2 tarafıda dolu ise orta bölmeye suluğu niye taktınız yanlardan dıştan takmanızı öneririm. ama yavru almak için dar olması lazım haftada 1 gün açın yağlanmasın kuşlar.

#3 Resul OZYAMAN, 15 Kasım 2014
    Son düzenleme: 15 Kasım 2014
  4. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    tüneği o şekilde yapabilmek için teller uygun değil dikey tel oldugu için takamıyorum. Evet tel biraz engellemiş gibi duruyor ama çok rahat girip çıkbaliyolar. Taşların yanına alıyım o zaman kumu. Krakerin öyle bişey yaptını duymamıstım hiç ilk defa duyuyorum çıkrayım o zaman

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

şuan boş diğer taraf en geç 10 gün içinde gelecek bi çift daha şimdiden alışsınlar diye öyle yapıyorum. Daha önce dediğiniz gibi yapıyordum ama sanki kenarda kalıyo gibi oluyodu içerken zorlanıyolar gibi geldi o yüzden direk karsıdan olsun diye ordan taktım ?

5. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    eğer tünekleri biraz daha aşağı takıp tam üstüne suluğu koyarsanız bir sorun olmaz gibime geliyor.

6. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    denemekte fayda var teşekkür ederim

7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    güzel olmuş

Sayfayı Paylaş