petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes Düzeni :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert KOZALI tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba kafesimin fotoğrafını paylaşmıştım yanlız oyuncakları çok boldu ve tahtha tünek,yuvalığı yoktu şimdi herşeyi tam fotoğraflarını paylaşmak isterim :) 1.resim ilk hali diğer resimler ise şimdiki hali :)

2. Lütfi ÖZER
    Gizli

VALLA o 3 tane top var altta zil olan oyuncak varya o en dandik oyuncak zilide bi halta yaramıyo bide merdiven merdiven sürekli düşüyo onla uğraşıyorum bu işte aksesuar olarak alınacak en mantıklı şey akıllı yemlik çok işe yarıyo

3. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    bilmiyorum :D kuşum seviyosu bir problem yok :D akıllı yemlik kaç tl ondanda alabilirim

4. Lütfi ÖZER
    Gizli

ben 5 tl aldım bak kardeş sana şunu söyleyeyim akıllı yemlik kadar mantıklı bişe yok kabuklar alta dökülüyo kabukla uğraşmıyon yem bittikce yukardan düşüyo

5. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    güzelmiş almam gerek birtane annem şikayetçi zaten kabukları etrafa saçılıyo diye :)

6. Lütfi ÖZER
    Gizli

aynen kafesde temiz kalır bide altta çekmecesi var çekiyon kabukları götür dök :))

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Akıllı yemlik evet 5 TL'dir.
    Tünekleri paralel koyun yuvalığın kancaları yok sanırım, ipe dikkat edin sağlam olsun ne olur ne olmaz. Artık ipler kafese girmesin merak edip oynarlar kafese çekerler kafalarına ayaklarına dolanır ipleri mazAllah.

8. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    +++++++++++++++++

9. Kutluay DOLKAN

Kutluay DOLKAN New Member

Beğenileri:
    0
    beyler akıllı yemlik hakkında bilgisi olan söyleye bilecek gerekirse video verebilecek birileri var mı ?

10. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    AKILLI YEMLİK

http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-snc7/s480x480/228825_143562569062746_3616425_n.jpg

http://images.gittigidiyor.com/3967/Kuslariniz-Icin-Akilli-Yemlik-Ucretsiz-Kargo__39676357_0.jpg

http://g1211.hizliresim.com/13/x/gd9hk.jpg

AKILLI YEMLİK BİLGİ:

RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ ÜSTTEKİ BEYAZ KAPAĞI AÇIYORUZ YEMİ ORDAN DOLDURUYORUZ. ALT TARAFTA BOŞ BEYAZ ALANA YEMLER DÖKÜLÜYOR, KUŞLAR YEMLİĞİN TÜNEĞİNE KONUP YEMEĞE BAŞLIYORLAR KAFALARINI KALDIRIP YERKEN O YUVARLAK BOŞLUKLU YERE DE KABUKLARI DÖKÜLÜYOR. ALTTAKİ ŞEFFAF KUTU KABUKLA DOLUYOR ÇEKİP ÇIKARIP KABUKLARI DÖKÜYORSUNUZ GERİ TAKIYORSUNUZ BASİT VE ZAHMETSİZ.

http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-snc7/s480x480/228825_143562569062746_3616425_n.jpg

http://g1211.hizliresim.com/13/x/gd9hk.jpg

#10 Cihat Türkmen, 4 Mart 2013
    Son düzenleme: 4 Mart 2013
  11. Kutluay DOLKAN

Kutluay DOLKAN New Member

Beğenileri:
    0
    sağol 4 tane alacam 3 adet kafes var yeter heralde birisi büyük kafes 50*40 diğerleri kücük büyüğe 2 tane koyacam 8 tane kuş var diye sağol forum sayesinde çok şey öğrendim teşekkürler

12. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Rica ederim alın gerekli.

13. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler resimler biraz bulanık yarın daha net koymaya calısıcam evet ipler çok gergin kafes içindede ip bulundurmamaya özen gösterdim bugün taktığımda dişi hemen girip çıktı tahtadan olan ipli salıncağımız nasıl tamamen doğal :) birde dişi kuşlarda yuvayı ve eşi sahiplenme koruma gibi olay varmı komşumuzun kuşu bizim kafese kondu hemen saldırmaya başladı çok sinirlendi :/

14. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Evet var. Salmada olan üretimlerde çok kavgalar yaşanır kuşların farklı yuvalara girmesinden mütevellit.

15. Y.Emre Aydın
    Gizli

Bu şekilde daha iyi olmuş. :)

İplere dikkat et boğazına falan dolanmasın. Sonra Akıllı yemlikte alabilirsin. :)

16. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    tesekkur ederım cıhat bey :) erkek kusum dısımı temızlemeye calısıyor olumlu bırsey demı bu

17. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    ıplerın ıcerıde olmamasına dıkkat ettım :) yarın tam net fotograflarını koyucagım ıplı yapmamın nedenı ıse tek kapaklı kafesım yemlığı cıkardım yuvalık koydum oraya :) bırde yuvalıgın ıcıne kus kumumu koyucagız yoksa talasmı

18. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Rica ederim :)
    Evet gayet olumlu bir durum :) Yakında birbirlerine yem kusmaya da başlayacaklardır inşAllah :)

19. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Talaş öneriyoruz. Hamster talaşı uygundur yuvalık için.

20. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    inşallah ama bu benim ilk tecrübem olucak yani ilk defa yuva kurucam :) yuvalığın ıcıne kus kumumu gerek yoksa talasmı

Sayfayı Paylaş