petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes düzenim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alev Soytürk tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Alev Soytürk

kafes düzeni sizce nasıl? Krakeri çıkarmam gerektiğini biliyorum ama zaten yemiyor :D
    Kafeste eksiğim var mı?

2. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
  3. cumabirnub

kuşun durduğu tüneğide diğer tüneğe paralel olarak koyarsan kuş için daha iyi olur
    krakeri saymazsak :) kuşuna uygun bir kafes düzeni diyebilirim son olarak konumuzla bir alakası olmasada söylemek isterim kuşuna fesleğen vermeyi dene tüylerini daha parlak yapar :):):)

4. Alev Soytürk

oradaki kuş kumu. yeni yem aldım. yemliği yıkamak için çıkarmıştım :)
    Bilgi için teşekkürler ve evet bendim :)

5. Alev Soytürk

suluktan dolayı öyle yapmıştım :) diğer tip suluk alınca paralel koyabilirim :D fesleğeni nereden bulabilirim ? :) kraker bir aydır ilk günkü gibi :D

6. cumabirnub

bildiğimiz yeşil reyhan aslında fesleğen , annem yemeklere katmak için ekiyo arada ben de koparıp kuşuma veriyorum:) çevrendekilere sormayı dene belki onlarda tohum vardır :D bu arada kuşlar bayılıo yeşil fesleğene:)

7. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Şu ballı yemi çıkarın bence, onu balla değil yapıştırıcı ile yapıştırıyorlar benim kuşlara verdikten 2 sonra hastandılar zor toparladım yani durumlarını bilginize.

8. Alev Soytürk

reyhan var bizde :D ben gidip yolayım biraz :D :D

9. Alev Soytürk

biliyorum :) yemiyor zaten :D maksat kalabalık kalsın orada :D

10. Gokay Akgul

herşey güzel tünekleride paralel yaparsak (Y) perfect :)

11. Mehmet ŞEKER

belki yemeye başlar krakeri. siz çıkartın onu

12. Alev Soytürk

suluk işi bozuyor :/ yeni suluk alacağım :)

13. Gokay Akgul

Pekâla bol bol resimlerinizi bekliyoruz :) elimizden geldiğince yardımcı oluruz bilgimizi paylaşırız :)

14. Alev Soytürk

teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş