Karadeniz Pet

Kafes düzenim

• Konbuyu başlatan Alev Soytürk
  • Başlangıç tarihi
A

Alev Soytürk

Guest
kafes düzeni sizce nasıl? Krakeri çıkarmam gerektiğini biliyorum ama zaten yemiyor :D
Kafeste eksiğim var mı?

p130k.jpg

p131h.jpg

kuşun durduğu tüneğide diğer tüneğe paralel olarak koyarsan kuş için daha iyi olur
krakeri saymazsak :) kuşuna uygun bir kafes düzeni diyebilirim son olarak konumuzla bir alakası olmasada söylemek isterim kuşuna fesleğen vermeyi dene tüylerini daha parlak yapar :):):)

kuşun durduğu tüneğide diğer tüneğe paralel olarak koyarsan kuş için daha iyi olur
krakeri saymazsak :) kuşuna uygun bir kafes düzeni diyebilirim son olarak konumuzla bir alakası olmasada söylemek isterim kuşuna fesleğen vermeyi dene tüylerini daha parlak yapar :):):)

suluktan dolayı öyle yapmıştım :) diğer tip suluk alınca paralel koyabilirim :D fesleğeni nereden bulabilirim ? :) kraker bir aydır ilk günkü gibi :D

bildiğimiz yeşil reyhan aslında fesleğen , annem yemeklere katmak için ekiyo arada ben de koparıp kuşuma veriyorum:) çevrendekilere sormayı dene belki onlarda tohum vardır :D bu arada kuşlar bayılıo yeşil fesleğene:)

Şu ballı yemi çıkarın bence, onu balla değil yapıştırıcı ile yapıştırıyorlar benim kuşlara verdikten 2 sonra hastandılar zor toparladım yani durumlarını bilginize.

bildiğimiz yeşil reyhan aslında fesleğen , annem yemeklere katmak için ekiyo arada ben de koparıp kuşuma veriyorum:) çevrendekilere sormayı dene belki onlarda tohum vardır :D bu arada kuşlar bayılıo yeşil fesleğene:)

reyhan var bizde :D ben gidip yolayım biraz :D :D

herşey güzel tünekleride paralel yaparsak (Y) perfect :)

Geri