Karadeniz Pet

Kafes Düzenimi Yorumlar mısınız?

• Konbuyu başlatan Onur TEKİN
  • Başlangıç tarihi
O

Onur TEKİN

Guest
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

tv2j1.jpg

tv2jd.jpg

tv2k7.jpg

ben beğendim elinize sağlık.karşı yüksek olan tarafa bir tane daha tünek asarsanız ondan ona atlayacaklardır :)))

Güzel olmuş elinize sağlık.

salıncağı kaldır

Kafes düzeni muhteşem bence. Tünekler tahta, gayet geniş, akıllı yemlik ama en büyük problem kafesin kendisinde. Keşke yatay teller olsaydı. Teller dikey.

Gayet güzel olmuş. Kafesin büyük imkanı rahat hareket imkanı sağlar.

akıllı yemlikleri değiştirmek sorun oluyor mu.kafes geniş.şu sarı pembe şeyler güzelmiş yemlikmi o ne

onlara ballık deniyor duranettin bey.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:15 --

Kafes düzeni muhteşem bence. Tünekler tahta, gayet geniş, akıllı yemlik ama en büyük problem kafesin kendisinde. Keşke yatay teller olsaydı. Teller dikey.

yılmaz bey bende çok aradım yatay telli çift hane ama inanın bulamadım hep dikeydi :(

akıllı yemlikleri değiştirmek sorun oluyor mu.kafes geniş.şu sarı pembe şeyler güzelmiş yemlikmi o ne

Akıllı yemliklerle çok rahat ettim yemler bitince tekrar dolduruyorum o kadar. O da en az bir haftayı buluyor.

O bahsettiğiniz şeyler ballı su kabı olarak satılıyor kuşçularda. Kuşlara peynir, mandalina falan vermek için kullanıyorum :)

kafesten memnun musunuz bude kafes ne kadara aldnız

güzel nijer tohumu da koyabilirsin yemin arasina az bir 2 kaşık fln. dostum.

kafesiniz,düzeni ve kuşlarınız güzel...ama üzerinde durdukları tüneği aşağı yani yuvanın hizasına alabilirsiniz...kuşlar daha rahat bir şekilde yuvaya girip çıkabilirler...ortadaki tüneği de yukarı alın...sanki daha kullanışlı olur...yani yanlardaki tünekler aşağıda , ortadaki tünek yukarıda gibi...
.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

yani anlatmaya çalıştığım tünek yerleştirme şekli budur...dilerseniz bu şekilde de kafesinize tünekleri yerleştirebilirsiniz...daha kullanışlı olur diye düşünüyorum :) karar sizin...

Son düzenleme:
Genis olmasi cok guzel kuslarin rahat rahat hareket edebilir . Ellerine saglik

kafesiniz,düzeni ve kuşlarınız güzel...ama üzerinde durdukları tüneği aşağı yani yuvanın hizasına alabilirsiniz...kuşlar daha rahat bir şekilde yuvaya girip çıkabilirler...ortadaki tüneği de yukarı alın...sanki daha kullanışlı olur...yani yanlardaki tünekler aşağıda , ortadaki tünek yukarıda gibi...
.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

yani anlatmaya çalıştığım tünek yerleştirme şekli budur...dilerseniz bu şekilde de kafesinize tünekleri yerleştirebilirsiniz...daha kullanışlı olur diye düşünüyorum :) karar sizin...

Teşekkürler dikkate alacağım. Diğer arkadaşlara da teşekkür ederim.

Kafese o kadar tünek fazla, 2 tane tünek yeter, yuvanın olduğu yerdeki tünek altta, akıllı yemliklerin olduğu yerdeki tünek üstte olsun, akıllı yemlikleri kapılardan ikisine tak, benim kafeslerimden bir resim ekledim, akıllı yemliği dıştan takman hem yer açısından kazanç hem de yem kabuklarının toplandığı alt hazneyi çıkarma yönünden kolaylık sağlayacaktır.
tvm7t.jpg

tvm8d.jpg

tvmbj.jpg

Son düzenleme:
Geri