petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes Düzenimi Yorumlar mısınız?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur TEKİN tarafından 23 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Onur TEKİN

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

2. Nilgün BULUT

ben beğendim elinize sağlık.karşı yüksek olan tarafa bir tane daha tünek asarsanız ondan ona atlayacaklardır :)))

3. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Güzel olmuş elinize sağlık.

4. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    salıncağı kaldır

5. Yılmaz Ç.

Kafes düzeni muhteşem bence. Tünekler tahta, gayet geniş, akıllı yemlik ama en büyük problem kafesin kendisinde. Keşke yatay teller olsaydı. Teller dikey.

6. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Gayet güzel olmuş. Kafesin büyük imkanı rahat hareket imkanı sağlar.

7. Duranettin ERAYDIN

akıllı yemlikleri değiştirmek sorun oluyor mu.kafes geniş.şu sarı pembe şeyler güzelmiş yemlikmi o ne

8. Nilgün BULUT

onlara ballık deniyor duranettin bey.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 21:15 --

yılmaz bey bende çok aradım yatay telli çift hane ama inanın bulamadım hep dikeydi :(

9. aleynaa

aleynaa Guest

oyuncak olması güzel olurdu bence

10. Onur TEKİN

Akıllı yemliklerle çok rahat ettim yemler bitince tekrar dolduruyorum o kadar. O da en az bir haftayı buluyor.

O bahsettiğiniz şeyler ballı su kabı olarak satılıyor kuşçularda. Kuşlara peynir, mandalina falan vermek için kullanıyorum :)

11. Burak Boyacı

kafesten memnun musunuz bude kafes ne kadara aldnız

12. Onur TEKİN

Kafesten çok memnunum. İki bölmeye ayırabilmek için teli de var. 28 tl ye aldım.

13. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

güzel nijer tohumu da koyabilirsin yemin arasina az bir 2 kaşık fln. dostum.

14. Onur TEKİN

Evet koydum. Uzakta kaldığı için görünmemiş olabilir.

15. Hayat

Hayat Guest

çok güzel güle güle otursunlar yeni evlerinde:)

16. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    kafesiniz,düzeni ve kuşlarınız güzel...ama üzerinde durdukları tüneği aşağı yani yuvanın hizasına alabilirsiniz...kuşlar daha rahat bir şekilde yuvaya girip çıkabilirler...ortadaki tüneği de yukarı alın...sanki daha kullanışlı olur...yani yanlardaki tünekler aşağıda , ortadaki tünek yukarıda gibi...
    .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

yani anlatmaya çalıştığım tünek yerleştirme şekli budur...dilerseniz bu şekilde de kafesinize tünekleri yerleştirebilirsiniz...daha kullanışlı olur diye düşünüyorum :) karar sizin...

#16 Murat ÖZYÜREK, 24 Ekim 2013
    Son düzenleme: 23 Ekim 2013
  17. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    Genis olmasi cok guzel kuslarin rahat rahat hareket edebilir . Ellerine saglik

18. Onur TEKİN

Teşekkürler dikkate alacağım. Diğer arkadaşlara da teşekkür ederim.

19. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kafese o kadar tünek fazla, 2 tane tünek yeter, yuvanın olduğu yerdeki tünek altta, akıllı yemliklerin olduğu yerdeki tünek üstte olsun, akıllı yemlikleri kapılardan ikisine tak, benim kafeslerimden bir resim ekledim, akıllı yemliği dıştan takman hem yer açısından kazanç hem de yem kabuklarının toplandığı alt hazneyi çıkarma yönünden kolaylık sağlayacaktır.

#19 Kaan KARAN, 24 Ekim 2013
    Son düzenleme: 24 Ekim 2013
  20. Yılmaz Ç.

İşte Muhabbet kuşları kanarya gibi zıplama kabiliyetleri iyi olmadığı için tellerin yatay olması daha uygun.

Sayfayı Paylaş