petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes farkları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Robin tarafından 29 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Arkadaslar hagen vision m01 kafes juenpette 310 lira hepsiburada.com da 260 lira kafesler birebir aynı mı ucuz olanı almak daha mantıklı ama yinede size de sorayım dedim

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Model no su aynı ise kafesler aynıdır. Ucuz olanı almak daha mantıklı tabiki, ama internetten alışveriş yapılırken güvenilir siteden alışveriş yapmak daha önemli bence. Bahsettiğiniz siteler güvenilir siteler. Bundan dolayı ucuz olan tercih edilebilir.

3. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Aynen ikiside hagen vision m01 hepsiburada dan aldim bakalim

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Hayırlı olsun.

5. Hakan Donat

Beğenileri:
    13
    Bu hagen kafesler de çok acayip farklılıklarda fiyatlarda satılıyor. Ucuz olanı almak tabi ki daha mantıklı güvenilir yerden almak şartıyla.

6. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Aynen cok fark ediyo niyeyse bende merak ediyorum ama hepsiburada.comdan kargo dahil 260 liraya aldim ins jurnpettekinden bir farki yoktur

7. Yiğit SERİNSÖVÜT

Beğenileri:
    0
    Hepsiburada.com güvenilir bir site. Aynı gelecektir çok yüksek ihtimal. Bahsettiğinz petshop sitesi de fiyatları hep fayiştir. Dikkatimi çeker. İçinize siner umarım. Güle güle kullanın

8. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Tesekkur ederim buyul ihtimal yarin elimde olur bakalim

Sayfayı Paylaş