petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes hakimeti (Önemli)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Leyla Sömür tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek kuş kafesin hakimiyetinde değilse,dişiden korkuyorsa,eşleşmeye yada üremeye bir etkisi olur mu ?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    bu durumlar için erkeğin alışık oldugu bir kafese dişiyi atmalısınız

3. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    zaten kuşların eşleşmemesinin bence tek sebebi erkeğin dişinin üzerinde hakim olamamasındandır..

#3 ensar06, 7 Nisan 2014
    Son düzenleme: 7 Nisan 2014
  4. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Zaten dişiyi erkeğin kafesine attım ama dişide erkeği yanına yaklaştırmıyor ?

5. Veysel DUMAN

Bende 1 yıl kadar yalnız beslediğim 15-16 aylık dişimin yanına genç bir erkek aldım..tabi forumla tanışmamıştım bunun öncesinde.erkek 1.5 aydır bende ilk 3-4 hafta dişinin dominantlığıyla,erkeği dövmesiyle gagalamasıyla geçti..benim dişi kuşumda erkek fatma gibidir resmen her yönden:)ama son 2 haftadır gözlemlediğim kadarıyla işler rayına oturmaya başladı.erkek ötüşüyle hareketleriyle hakim olmaya başladı kafese ve dişi kuşa..tabiki en doğrusu erkeğin yanına dişi atmak ama diğer türlüde zamanla halloluyor herşey sanırım.

6. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Zamanla inşallah düzelir bu sorun

7. Veysel DUMAN

ilk başlarda anlaşmazlıklar gayet normal bence düzelecektir.

Sayfayı Paylaş