petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmettrk tarafından 12 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Mehmettrk

Mehmettrk Member

Beğenileri:
    3
    Evde beslediğim ikş çift için tel kafesmi yoksa 3 4 katlı bax kafesmi önerirsiniz bunların artıları eksileri nelerdir

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    tel kafesin artıları daha ferah olur kuşlar daha rahat eder üretim açısından bence daha iyidir olumsuz yönleri toz daha çok olur temizliği biraz daha zor olur. Box kafesin artıları temizliği daha kolay olur görsel açıdan daha tertipli düzenlidir dezavantajı bana göre hava sirkülasyonu az olduğundan kötü ve kuşlar kendilerini daha az rahat hissediyor

3. Mehmettrk

Mehmettrk Member

Beğenileri:
    3
    Teşekkürler üretim açısından hangisi daha verimlidir

4. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Uretim icin tel kafes ferahlik acisindan daha iyi olur. Muhabbet kuslari ferah ve stressiz ortamlarda cabuk kizisiyor daha saglikli oluyorlar oksijene de oldukca duyarlilar. box kafesin size faydasi olur fazla yer kaplamaz. Yeriniz musaitse tel kafes tercih etmenizi tavsiye ederim.

#4 Pasa89, 12 Şubat 2016
    Son düzenleme: 12 Şubat 2016
  5. Mehmettrk

Mehmettrk Member

Beğenileri:
    3
    Çokta müsait deyil ama bende tel kafes düşünüyorum çifthaneler nasıl sizce ortadan bölmeli olanlar

Sayfayı Paylaş