Karadeniz Pet

Kafes hakkında.

• Konbuyu başlatan akif4242
  • Başlangıç tarihi
A

akif4242

Guest
Sitede gezindim kafesin göğüs hizasında olması gerekdiği yazıyordu benim kuşum yüksekte duruyor elimi hava kaldırıp alıyorum kafesi. Yani göğüs hizasında duvara monte etmek istiyorum duvara nasıl sabitlicem kafesi çivi çaksam düşer olmaz yani yardım edin lütfen ?

İllaha göğüs hizzası diye bişey yok çok aşşağıda olmasın yeter senin koyduğun yerin bi zararı olucağını sanmıyorum mesela benim kafesede sandalye yardımıyla çıkıyorum

Kuşun alıştımı bari sana yani benimki çok korkuyor önce kapının yanında duruyordu kapıyı açtıgımda zıplıyordu yerinden şimdi okudum ve yüksege aldım kafesi faydası olurmu ?

seninki güzel yerde duruyor gögüs aşağıda durabileceği en alt yerdir kuş nekadar yüksekte durursa o kadar fazla öz güveni olur ve o kadar az strese girer

Kardeş benimkide kapının yanında :D kapıyı açtığımda ürkmüyo ama pek alıştı denemez ele falan gelmiyo dişi olduğu için eğitmesi biraz zormuş bide eşi öldü onun için kuş biraz değişik bu aralar

kardeş kafesi ne kadar yukarı koyarsan o kadar iyidir demiş ya adam kuşunun yeri iyi kalsın öyle

Evet evet çok yardımcı oldun çok sağol. diger konuda dahil buna.

Bide omuzuma alıştırcam kanatlarını bantlayımmı aceba ?

Sakın yapma öyle bişey yavaş yavaş alışır sen yeterki korkutma ilk başlarda elini kafese sok bekle sonra eline yem koy ordan yedirmeye çalış sana güveni arttıkça omuzada alışır zaten kanadını bantlarsan çok zarar verirsin hayvana günah

Parmağıma felan geliyor. inşallah alışır ya çok istiyorum ve seviyorum kuşu :/

İnşallah alışır eğer erkekse alışması daha kolaymış öyle diyolar

Olmıcak diye bişey yok güzel bakarsan olur ama erkeğe göre birazdaha zor muş :D

Geri