Karadeniz Pet

Kafes için Tava ön tel

Resul OZYAMAN

Emektar Üye
Eski dolabımın üst kısmını kendinden yuvalıklı box şeklide yapmayı planlıyorum ama sadece ön tel ve tava kaldı onların siparişlerini vericem ama interneten alışveriş yapınca kredi kartı istiyor kapıda ödemeli veya başka şekilde kredi kartsız yapabileceğimiz şekilde tava ve ön tel alabileceğim bildiğiniz.

izmirde yiğit kafes, güvenilir, fiyatlarda uygun

Yiğit kafesi inceledim ve bütün ihtiyaçlarımı karşılayabiliyor tahminen 2 şer tane ön tel + tava + folluk ve 1 tane 10 lu tünek 32 Tl felan oluyor Kargo fiyatı ne kadar tutar acaba ?

Son düzenleme:
Izmir de isen bornova veya karabaglar sanayilerin de imalatcilar var istedigin olculerde yaptirabiliyorsun.kafes saticilari biraz yuksek fiyat soyluyor.pazar gunleri sabah 6:00-12:00 arasi halkapinar da kus pazari kuruluyor herturlu ihtiyacini karsilayabilirsin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:13 -->-> Daha önceki mesaj 00:10 --

Karabaglar modeka is merkezin de kardelen akvaryum bornova malawi akvaryum da da gayet uygun fiyatlara ihtiyaclarini karsilayabiliyorsun.toptanci olmalarina ragmen perakende satislari var

Malesef ben İstanbuldayım :)