petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes için yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mesut tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. mesut

mesut Guest

2. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    o fiyatlara daha büyük ve iyi kafesler alabilirsin

3. mesut

mesut Guest

110*40*50 kafes yanlışlık olmasın diğer çifthaneler 60*40*30 gibi bir ölçüleri var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:23 -->-> Daha önceki mesaj 17:09 --

Satılmış kafes nasip olmadı.

4. Emin YÜKSEL

Emin YÜKSEL New Member

Beğenileri:
    0
    bence böyle birşey al fiyatları uygun kargo ücretide oda 6 tl demişti satıcı...alırken alt tavası çekmeceli olandan al temizleme açısından kolay ve kullanışlı...
    bi sıkıntısı daha var evde besleyenler için etrafında tül olmadığı için yem kabukları ve tüyler dışarı kirletebiliyor.....
    35 tl
    Süper Set Çifthane ızgaralı model 120 - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

25 tl
    Salma çifthane kafes çekmec eli sadee 25 tl - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

5. mesut

mesut Guest

Yardımlarınız için teşekkürler.

Emin bey resimlerini koyduğunuz kafeslerden 1 tane aldım mecburen ,mecburen diyorum o kadar çok yer gezdim şöyle teli kalın kaynağı sağlam bir kafes bulamadım 40 tl ye aldım artık birinden salma kafes.

6. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Bende dün cift bölmeli kafes aldım 40 tl ye ama süper bişi

Sayfayı Paylaş