petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes içinde kavga ediyorlar :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emrecelik3673 tarafından 20 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. emrecelik3673

Arkadaşlar merhaba,

Çift kuşlarım son bir haftadır kafeste çok sık kavga etmeye başladılar. ddaha dorusu dişi erkeği hırpalamaya gagalamaya filan başladı. bir hafta öncesine kadar çok iyilerdi hiç görmemiştim kavga ettiklerini. sizce bu neden olabilir durduk yere ve ne yapmamı önerirsiniz. (kafesim çiftehane; ortadan bölsem ikisini bu faydalı mı zararlı mı olur):confused:

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    dişi kızgınlıgı gelmiştir erkek ise durgundur anlasamıyorlardır

3. emrecelik3673

gagası beyaz henüz ve daha 4 aylıklar ikisi de ama. yine de kızışmış olabilir mi. bir de özellikle dişi olan eskiden benden ürkerdi kafese yaklaşınca filan şimdi ise beni gördüğünde kafesin tellerine atlıyor elimi tellerin arasına koyduğumda parmağıma geliyor. bu da son gnlerde oluyor. önceleri yoktu.

4. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    Kavga ettiğine emin misin? Çoğu zaman insanlar, erkek kuşun yaptığı kura karşılık dişinin hareketlerini kavga sanıyor.

5. emrecelik3673

valla bende anlamadım ama kafesin içinde bildiğin kovalıyor tünekten tüneğe. dışarı cıkarttıgım zaman kavga etmıyorlar. erkek kur yapıyor dediğiniz gibi ama dişinin davranışları kavgaya daha benzer gibi.

Sayfayı Paylaş